Z Pauliną Holtz i Pawłem Kosickim o nauce fotografii

22 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z Pawłem Kosickim – ambasadorem Fujifilm oraz Pauliną Holtz – aktorką, pasjonatką fotografii, które poprowadzi Maciej Jeziorek. Na live na https://www.facebook.com/FujifilmPoland/ porozmawiają o tym jak i gdzie szukać dobrej edukacji fotograficznej i o relacjach Mistrz – Uczeń.

Paweł Kosicki opowie o tym gdzie i jak szukać dobrej edukacji fotograficznej. Wraz z Pauliną opowiedzą o relacjach Mistrz – Uczeń oraz potrzebie i sposobie inspirowania się i poszukiwania motywacji do własnej twórczości. 

Część rozmowy poświęcona będzie także pasji tworzenia, kobiecej wrażliwości i spojrzeniu na świat  oraz temu, jak przekłada się to na fotografię. 

**

Paweł Kosicki – niezależny fotograf, członek Związku Artystów Fotografików i absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Fotograficzną drogę rozpoczął w latach 90-tych pracując dla tygodnika Wprost. Uczestniczył w warsztatach z fotografami agencji Magnum, których zdjęcia odcisnęły silne piętno na jego twórczej drodze. Dziś bliżej mu do amerykańskiej fotografii z lat 50. Ii 60., do Egglestona czy Ernesta Hassa. Organizuje plenery oraz prowadzi warsztaty Open Your Eyes. Fotografuje aparatami Fujifilm X-Pro2, X-Pro3, X-T4.

 

Paulina Holtz aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Można ją oglądać na scenach w całej Polsce, związana z Warszawskimi teatrami: Powszechny, Kamienica, Polonia, Och, Capitol, Imka, Młyn. Laureatka nagrody teatralnej „Feliks Warszawski” oraz nagród za dubbingi i audiobooki. Sportowy duch, instruktorka treningu siłowego. Współautorka poradnika „Po pierwsze Joga”. Uczy się strzelać sportowo i boksować. Jeździ na wrotkach. Fascynuje się fotografią. Od roku coraz więcej czasu poświęca nauce fotografii i robieniu zdjęć.