Sprawdź możliwości GFX 100 - spotkanie z Jackiem Boneckim

Game changer w Waszych rękach? Tak, 27 czerwca będziecie mogli sprawdzić, co to jest GFX100 czyli nasz najnowszy, 100-milionowy wielkoformatowy aparat. Zapraszamy na prezentację zdjęć, rozmowy, testy.

Zapraszamy Was na prezentację zdjęć wykonanych przez Jacka Boneckiego m.in. najnowszym wielkoformatowym aparatem GFX 100. Jak zawsze w przypadku tego fotografa - za każdym zdjęciem stoi ciekawa i często zabawna historia, także czas spędzony podczas spotkania najprawdopodobniej zaliczycie do udanych! Spotkanie odbędzie się już 27 czerwca w g. 18-22 w galerii EIZO w Warszawie (ul. Wenecka 12). Poza prezentacją zdjęć będzie można sprawdzić działanie aparatu, a także porozmawiać z Jackiem Boneckim o jego karierze, ulubionych sprzęcie fotograficznym czy opinii na temat GFX 100.

Do dyspozycji uczestników spotkania będą - poza GFX 100 - aparaty średnioformatowe GFX 50R i 50S oraz bezlusterkowce serii X.

UWAGA - pokażemy Wam modele przedprodukcyjne GFX 100. Nie będzie można użyć swojej karty SD ani publikować zdjęć wykonanych GFX-em podczas spotkania.

Na spotkanie obowiązują ZAPISY. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 czerwca (do g 23:59). 24 czerwca zaprosimy wybrane 30 osób. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo. W jednym zdaniu napiszcie, dlaczego chcielibyście wziąć udział w spotkaniu, a także podajcie swój nick na Instagramie lub/i link do strony, na której zaprezentowane są Wasze zdjęcia. Prosimy o maila o tytule SPOTKANIE Z JACKIEM BONECKIM: x_feg-pl@fujifilm.com.