Reportaż ślubny - warsztaty z Marcinem Krukiem

Tuż przed rozpoczęciem sezonu zapraszamy na warsztaty z reportażu ślubnego, który poprowadzi Marcin Kruk. Do wyboru są dwie lokalizacje i dwie daty. Koszt jednodniowego szkolenia to 459zł.

Warsztaty odbędą się w:

- Łodzi (studio Pełna klatka - Rewolucji 46), 22 maja, g. 10-18. W cenie jest obiad.

- Warszawie (studio Chmury - Hoża 51), 27 maja, g. 10-18. W cenie jest obiad.

Warsztaty skierowane są do fotografów ślubnych, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną przez pryzmat reportażu i szlifować swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Motto przewodnie warsztatów to emocje-moment-kadr; nawiązuje ono do koncepcji reportażu ślubnego Marcina Kruka. Tytułem wstępu nasz ambasador opowie, jaka fotografia kształtowała jego styl na przestrzeni ostatnich 7 lat. A były to reportaż, dokument i street. Prowadzący wspomni o trendzie coraz bardziej zauważalnym, w mediach społecznościowych oznaczanym #weddingstreet, czyli o streecie w ślubie.

AGENDA:

- reportaż, dokument, street - wykład, czyli to co wpłynęło na fotografię Marcina Kruka, i jak ona się kształtowała - 90 min

- 15 min przerwy

- kadr, jak robić zdjęcia w stylu streetowym - 90 min

- przerwa lunchowa - 45-60 min

- Capure One, czyli jak pracować po powrocie ze ślubu - 90 min

- 15 min przerwy

- testy sprzętu Fujifilm / zakulisowe rozmowy z uczestnikami - 90 min

 

Maksymalna liczba osób - 8.

O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wykonanych przelewów. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: joanna.czechowska@fujifilm.com.

 

MARCIN KRUK

Fotograf ślubny pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017. Pracuje aparatem X-Pro2 od kwietnia 2016 r.

Strona internetowa: www.subtlestudio.pl

Instagram: instagram.com/subtle.studio