Fujifilm zaprasza na festiwal ŚwiatłoSIŁA. Wśród prelegentów ambasadorzy Fujifilm.

Fujifilm zaprasza na festiwal ŚwiatłoSIŁA - jedyny taki festiwal foto-video w Polsce. Festiwal odbędzie się w dniach 15 -16 września 2022 roku w Gdańsku – na terenie Stoczni Gdańskiej. To jedyny taki festiwal w Polsce ulokowany w przestrzeni stoczniowej. Podczas dwudniowego festiwalu miłośnicy fotografii i filmu z całej Polski będą mieli możliwość wzięcia udziału w ponad 40 wykładach oraz 8 warsztatach masterclass.

Wśród prelegentów festiwalu pojawią się ambasadorzy Fujifilm – Maciej Moskwa, White Smoke Studio, Szymon Szcześniak. Rozkład godzinowy wykładów prezentuje się następująco:

15.09, godz. 12:30 – 13:30 – Budynek Dyrekcji (Sala główna) - Maciej Moskwa - W pustyni i w puszczy: od Facebooka do National Geographic. Dokument podróżniczy, fotoreportaż i zdjęcia z wakacji w jednym.

16.09, godz.  11:30 - 12:30 – Dok Cesarski - White Smoke Studio - Workflow współczesnego twórcy cyfrowego w oparciu o system Fujifilm X i GFX.

16.09, godz. 15:30 - 16:30 - BHP (Sala Świetlikowa, I piętro) - Szymon Szcześniak - Portret jako proces. Kim jest portrecista, który odbija się w oczach swoich bohaterów?

Dodatkowo 15 września, w godzinach 17:00 - 19.00, zapraszamy do udziału w Spacerze/Fotogrze III Fujifilm. Miejsce zbiórki: punkt rejestracyjny przy Sali BHP (Stocznia Gdańska). Dla zwycięzcy fotogry przewidziana jest nagroda – drukarka natychmiastowa instax mini Link 2.

W ramach festiwalu zapraszamy również do Strefy sprzętu, gdzie wśród stanowisk wystawców pojawi się Fujifilm. To doskonała okazja, aby lepiej poznać naszą ofertę i przetestować na miejscu sprzęt.