Aktualności

FUJIFILM X FESTIVAL

Zapraszamy na FUJIFILM X FESTIVAL czyli 4 dni wykładów, przeglądów portfolio i warsztatów z ambasadorami Fujifilm z całej Europy! Impreza skierowana jest do fotografów o dowolnym stopniu zaawansowania. Odbędzie się w dniach 25-28 października w ośrodku Golf & Ski Resort Ostravice, oddalonym o 35 km od Ostrawy, 40 km od Cieszyna i 80 km od Bielsko-Białej.

„Chcielibyśmy pokazać uczestnikom wydarzenia lub utwierdzić ich w przekonaniu, że fotografia to świetne doświadczenie i przygoda. Wśród ambasadorów Fujifilm jest wielu zdolnych fotografów, którzy z jednej strony chcą dzielić radami, a z drugiej chętnie posłuchają historii swoich kursantów. Idealnym miejscem do tego rodzaju imprezy jest ośrodek w Ostravicach, usytuowany z dala od wielkomiejskiego zgiełku panującego w Pradze, tuż obok granicy czesko-polskiej” – mówi Vladimir Makudera z czeskiego oddziału firmy.  

Czekają Was cztery dni fotograficznych atrakcji. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, należy wykupić bilet (jednodniowy to koszt 40 Euro, czterodniowy kosztuje 80 Euro), który upoważnia do wstępu na imprezę wraz z udziałem w wykładach (https://www.fujifoto.cz/prednasky-3/; do listy systematycznie dodawani są kolejni fotografowie) i przeglądach portfolio, a także kolacji w czwartek 25.10 i sobotę 27.10. Dodatkowo, wejście na każdy warsztat to koszt 20 Euro (https://www.fujifoto.cz/fujifilm-festival-ostravice/; ta lista także jest stopniowo aktualizowana).

Wśród prowadzących warsztaty są Polacy – Szymon Szcześniak (męski portret), Jacek Bonecki (fotografia sportowa) oraz Tomek Tomkowiak (fotografia beauty). Tematyka pozostałych warsztatów to m.in. akt, Fujifilm a video, kreatywne oświetlenie, dzika przyroda, portret, retusz zdjęć. 

Bilety można kupić na stronie https://www.fujifoto.cz/fujifilm-festival-ostravice/. W razie wszelkich pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem: x@fujifilm.pl (tytuł: FUJIFILM X FESTIVAL).

FUJIFILM X FESTIVAL to dobra okazja, aby w przyjemnych okolicznościach sportowego kurortu poznać ambasadorów Fujifilm i innych miłośników fotografii, a także poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności fotograficzne. Do zobaczenia!

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax