Bezpłatne warsztaty

Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą - Rzeszów, 22.04

Tym razem Tomek Sikora zawita do Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z fotografii kreacyjnej i wernisaż wystawy fotograficznej "Dysharmonia". Wydarzenia odbędą się w 22 kwietnia Rzeszowie w galerii "DWA PLANY".

Warsztaty fotograficzne podczas Zlotu Mustangów

Wszystkich miłośników fotografii, a także motoryzacji, zapraszamy na warsztaty zorganizowane podczas Zlotu Mustangów. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia w g;. 9-12 w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą.

Wyjątkowe warsztaty w kopalni węgla - 21, 28 lutego

Zapraszamy na absolutnie wyjątkowe warsztaty fotograficzne w kopalni węgla, które poprowadzi Arkadiusz Gola. Warsztaty odbędą się w kameralnych grupach w dniach 21 i 28 lutego w kopalniach Staszic w Katowicach oraz Ziemowit w Lędzinach. To doskonała okazja, aby sprawdzić działanie bezlusterkowców w wymagających warunkach.

Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą

Cykl warsztatów Akademii Fujifilm w 2018 roku rozpoczniemy już 13 stycznia. Na ten dzień zapraszamy do Krakowa wszystkich miłośników fotografii, którzy lubią bawić się tą dziedziną sztuki! Spotkanie poprowadzi mistrz fotografii kreacyjnej Tomek Sikora. Każdy uczestnik będzie fotografował i będzie fotografowany. Spotkanie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie każdej z nich Tomek Sikora przekaże wiele inspirujących informacji na temat fotografii kreacyjnej.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax