Aktualności

Odwiedź nas w Gliwicach - 26, 27 stycznia 2018

W dniach 26-27 stycznia zapraszamy wszystkich miłośników do Gliwic do galerii "Na 6" przy ul. Matejki 6.

Zaproszenie na III Zlot Fujifilm X

III ZLOT FUJIFILM X III ZLOT X-ów to wydarzenie skierowane specjalnie do właścicieli aparatów serii Fujifilm X. To dwa i pół dnia warsztatów i spacerów fotograficznych, prezentacji i wykładów, a także wspólnego biesiadowania. Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty serii X, obiektywy Fujinon, średnioformatowy aparat GFX 50S, a także wszystkie modele aparatów do fotografii natychmiastowej instax. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 w Warszawie. Goście opłacają przyjazd do Warszawy, a także nocleg. Inne koszty (obiady i kolacje, a także organizacja warsztatów, prezentacji i pokazów) są po stronie Fujifilm. Zlot rozpocznie się wspólną kolacją w piątek 8 września, a zakończy się obiadem w niedzielę 10 września.

BZ WBK Press Foto - cykl bezpłatnych warsztatów w 14 miastach w Polsce

Zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawom zdjęć, które okazały się najlepsze w konkursie BZ WBK Press Foto 2017. Odwiedzimy aż 14 miast.

Spotkanie z Szymonem Szcześniakiem w ramach Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego

26 lutego w g. 10:30-12 w hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się wykład Szymona Szcześniaka dotyczący fotografii portretowej. Fotograf zaprezentuje swój najnowszy projekt 'Surfers' wykonany aparatem Fujifilm X100F. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny (bez zapisów).

Bezpłatne warsztaty z fotografii kulinarnej - zapraszamy!

Gorąco zapraszamy na warsztaty z fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w sobotę 18 lutego 2017. Spotkanie potrwa cały dzień, poprowadzi je fotograf Jacek Bonecki. Poniżej znajdują się szczegółowej informacje.

Warsztaty z fotografii sensualnej z Jackiem Boneckim, 14-15.01, Bieszczady

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy na dwudniowe warsztaty z fotografii sensualnej z Jackiem Boneckim, które odbędą się w Bieszczadach w dn. 14-15.01.2017.

II Zlot X-ów - 3-4 września 2016, Toruń

Wszystkich właścicieli aparatów Fujifilm X zapraszamy na II Zlot X-ów, który odbędzie się 3 i 4 września 2016 roku w Toruniu w hotelu Bulwar.

FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK - 23.07, Wrocław

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić sobotnie popołudnie 23-ciego lipca, koniecznie zaplanujcie go we Wrocławiu.

Dwudniowe warsztaty z reportażu i fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem

To idealne warsztaty dla chcących szlifować umiejętności z reportażu i fotografii ulicznej. Poprowadzi je w końcu mistrz fotografii reporterskiej Tomasz Lazar (lauret konkursu World Press Photo). Pierwsza edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 9-10.05, druga w Warszawie w dniach 11-12.06. Podczas obu warsztatów do dyspozycji uczestników zostanie przekazany najnowszy sprzęt Fujifilm - m.in. aparaty X-Pro2, X-T1, obiektywy XF56, XF35F2, XF23.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax