Aktualności

Akademia Fujifilm nad Biebrzą - 22-25.03.2018

Biebrzański Park Narodowy to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. To tu w dniach 22-25 marca odbędzie się plener z mistrzem fotografii przyrody Dariuszem Ogłozą. Zapraszamy!

Premiera aparatu Fujifilm X-H1 - Warszawa, 3.03, wstęp wolny!

Już 3 marca o g. 12 w Warszawie odbędzie się premierowe spotkanie, podczas którego zaprezentujemy aparat X-H1, najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany model serii Fujifilm X. Wstęp jest wolny, serdecznie zapraszamy!

Warsztaty fotograficzne dla kobiet - 17, 18.02, Warszawa

Razem z Natalią Kontraktewicz z duetu The Snap Shots zapraszamy na dwudniowe warsztaty fotograficzne skierowane do kobiet. "Spędźcie ze mną babski weekend i dajcie się zarazić pasją do życia i fotografii" - zaprasza Natalia.

Podstawy fotografii z The Snap Shots: Warszawa, 11.02.2018

Chcesz upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu, rodzinę, podróże? Czujesz, że nie wykorzystujesz potencjału swojego aparatu fotograficznego? W ciągu jednego dnia nauczymy Cię świadomego fotografowania, kontrolowania światła i kadru. Wykorzystaj pełnię możliwości Twojego aparatu albo przygotuj się na zakup nowego. W jasny sposób przedstawimy podstawy fotografii i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Swoją wiedzę będziecie mogli sprawdzić na swobodnej sesji z modelką.

Odwiedź nas w Gliwicach - 26, 27 stycznia 2018

W dniach 26-27 stycznia zapraszamy wszystkich miłośników do Gliwic do galerii "Na 6" przy ul. Matejki 6.

Zaproszenie na III Zlot Fujifilm X

III ZLOT FUJIFILM X III ZLOT X-ów to wydarzenie skierowane specjalnie do właścicieli aparatów serii Fujifilm X. To dwa i pół dnia warsztatów i spacerów fotograficznych, prezentacji i wykładów, a także wspólnego biesiadowania. Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty serii X, obiektywy Fujinon, średnioformatowy aparat GFX 50S, a także wszystkie modele aparatów do fotografii natychmiastowej instax. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 w Warszawie. Goście opłacają przyjazd do Warszawy, a także nocleg. Inne koszty (obiady i kolacje, a także organizacja warsztatów, prezentacji i pokazów) są po stronie Fujifilm. Zlot rozpocznie się wspólną kolacją w piątek 8 września, a zakończy się obiadem w niedzielę 10 września.

BZ WBK Press Foto - cykl bezpłatnych warsztatów w 14 miastach w Polsce

Zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawom zdjęć, które okazały się najlepsze w konkursie BZ WBK Press Foto 2017. Odwiedzimy aż 14 miast.

Spotkanie z Szymonem Szcześniakiem w ramach Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego

26 lutego w g. 10:30-12 w hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się wykład Szymona Szcześniaka dotyczący fotografii portretowej. Fotograf zaprezentuje swój najnowszy projekt 'Surfers' wykonany aparatem Fujifilm X100F. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny (bez zapisów).

Bezpłatne warsztaty z fotografii kulinarnej - zapraszamy!

Gorąco zapraszamy na warsztaty z fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w sobotę 18 lutego 2017. Spotkanie potrwa cały dzień, poprowadzi je fotograf Jacek Bonecki. Poniżej znajdują się szczegółowej informacje.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax