Aktualności

MasterClass Sztuka Konwersacji z Romanem Polańskim

Już 1 maja w Krakowie odbędzie się wyjątkowa kolacja z Romanem Polańskim i Tadeuszem Rolke. Partnerem MasterClass Sztuka Konwersacji jest Fujifilm. W ramach spotkania - po uroczystej kolacji - Tadeusz Rolke wykona wszystkim gościom portretowe zdjęcia aparatem GFX 50S.

Dzień Otwarty z Fujifilm w Warszawie - 23 kwietnia

Zapraszamy na Dzień Otwarty z aparatami Fujifilm X, który odbędzie się 23 kwietnia w g. 12-18 w salonie Interfoto w Warszawie (Targowa 20A/2 piętro).

Fujifilm podczas targów ślubnych Off Wedding

Już 22 kwietnia w Łodzi odbędzie się kolejna edycja targów ślubnych Off Wedding. Zapraszamy na stoisko 22 czyli do świata instaxów!

Pokazy Fujifilm X-H1 we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku

Gorąco zapraszamy wszystkich fotografów na spotkania i warsztaty, które poprowadzi ambasador Fujifilm Jacek Bonecki. Wstęp jest bezpłatny. 5 kwietnia, g. 16-20 - Wrocław (studio MOST, ul. Sienkiewicza 8a) 6 kwietnia, g. 16-20 - Kraków (studio Station, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) 10 kwietnia, g. 16-20 - Gdańsk (studio September, ul. Żabi Kruk 14)

Akademia Fujifilm nad Biebrzą - 22-25.03.2018

Biebrzański Park Narodowy to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. To tu w dniach 22-25 marca odbędzie się plener z mistrzem fotografii przyrody Dariuszem Ogłozą. Zapraszamy!

Premiera aparatu Fujifilm X-H1 - Warszawa, 3.03, wstęp wolny!

Już 3 marca o g. 12 w Warszawie odbędzie się premierowe spotkanie, podczas którego zaprezentujemy aparat X-H1, najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany model serii Fujifilm X. Wstęp jest wolny, serdecznie zapraszamy!

Warsztaty fotograficzne dla kobiet - 17, 18.02, Warszawa

Razem z Natalią Kontraktewicz z duetu The Snap Shots zapraszamy na dwudniowe warsztaty fotograficzne skierowane do kobiet. "Spędźcie ze mną babski weekend i dajcie się zarazić pasją do życia i fotografii" - zaprasza Natalia.

Podstawy fotografii z The Snap Shots: Warszawa, 11.02.2018

Chcesz upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu, rodzinę, podróże? Czujesz, że nie wykorzystujesz potencjału swojego aparatu fotograficznego? W ciągu jednego dnia nauczymy Cię świadomego fotografowania, kontrolowania światła i kadru. Wykorzystaj pełnię możliwości Twojego aparatu albo przygotuj się na zakup nowego. W jasny sposób przedstawimy podstawy fotografii i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Swoją wiedzę będziecie mogli sprawdzić na swobodnej sesji z modelką.

Odwiedź nas w Gliwicach - 26, 27 stycznia 2018

W dniach 26-27 stycznia zapraszamy wszystkich miłośników do Gliwic do galerii "Na 6" przy ul. Matejki 6.

Zaproszenie na III Zlot Fujifilm X

III ZLOT FUJIFILM X III ZLOT X-ów to wydarzenie skierowane specjalnie do właścicieli aparatów serii Fujifilm X. To dwa i pół dnia warsztatów i spacerów fotograficznych, prezentacji i wykładów, a także wspólnego biesiadowania. Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty serii X, obiektywy Fujinon, średnioformatowy aparat GFX 50S, a także wszystkie modele aparatów do fotografii natychmiastowej instax. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 w Warszawie. Goście opłacają przyjazd do Warszawy, a także nocleg. Inne koszty (obiady i kolacje, a także organizacja warsztatów, prezentacji i pokazów) są po stronie Fujifilm. Zlot rozpocznie się wspólną kolacją w piątek 8 września, a zakończy się obiadem w niedzielę 10 września.

BZ WBK Press Foto - cykl bezpłatnych warsztatów w 14 miastach w Polsce

Zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawom zdjęć, które okazały się najlepsze w konkursie BZ WBK Press Foto 2017. Odwiedzimy aż 14 miast.

Spotkanie z Szymonem Szcześniakiem w ramach Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego

26 lutego w g. 10:30-12 w hotelu Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się wykład Szymona Szcześniaka dotyczący fotografii portretowej. Fotograf zaprezentuje swój najnowszy projekt 'Surfers' wykonany aparatem Fujifilm X100F. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny (bez zapisów).

Bezpłatne warsztaty z fotografii kulinarnej - zapraszamy!

Gorąco zapraszamy na warsztaty z fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w sobotę 18 lutego 2017. Spotkanie potrwa cały dzień, poprowadzi je fotograf Jacek Bonecki. Poniżej znajdują się szczegółowej informacje.

Warsztaty z fotografii sensualnej z Jackiem Boneckim, 14-15.01, Bieszczady

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy na dwudniowe warsztaty z fotografii sensualnej z Jackiem Boneckim, które odbędą się w Bieszczadach w dn. 14-15.01.2017.

II Zlot X-ów - 3-4 września 2016, Toruń

Wszystkich właścicieli aparatów Fujifilm X zapraszamy na II Zlot X-ów, który odbędzie się 3 i 4 września 2016 roku w Toruniu w hotelu Bulwar.

FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK - 23.07, Wrocław

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić sobotnie popołudnie 23-ciego lipca, koniecznie zaplanujcie go we Wrocławiu.

Dwudniowe warsztaty z reportażu i fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem

To idealne warsztaty dla chcących szlifować umiejętności z reportażu i fotografii ulicznej. Poprowadzi je w końcu mistrz fotografii reporterskiej Tomasz Lazar (lauret konkursu World Press Photo). Pierwsza edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 9-10.05, druga w Warszawie w dniach 11-12.06. Podczas obu warsztatów do dyspozycji uczestników zostanie przekazany najnowszy sprzęt Fujifilm - m.in. aparaty X-Pro2, X-T1, obiektywy XF56, XF35F2, XF23.

Warsztaty z fotografii ślubnej na Islandii

Gorąco polecamy wyjazdowe warsztaty na Islandię, które poprowadzą niezwykle kreatywni Natalia i Marcin Kontraktewicz. Plener odbędzie się między 18 i 22 kwietnia, jego celem jest realizacja sesji ślubnych. W 4 dni uczestnicy warsztatów zwiedzą niemały kawałek wyspy, wypoczną, będą rozmawiać o fotografii i podróżach.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax