Podczas warsztatu będziemy uczyć się patrzeć na przestrzeń miejską, zastanowimy się w jaki sposób przy pomocy aparatu fotograficznego pokazać, jak miasto i architektura odzwierciedlają codzienność mieszkańców i zachodzące zmiany społeczne.

 

Ponadto zajęcia pozwolą bliżej poznać praktykę fotografowania aparatami średnioformatowymi Fujifilm GFX. Najlepsze realizacje będą nagrodzone przez Fujifilm voucherami na wydruki zdjęć na foto.fujiflm.pl.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązuje rekrutacja. Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada 2022 r. Warsztaty odbywają się w Krakowie. Skontaktujemy się z zakwalifikowanymi na warsztaty osobami w celu potwierdzenia obecności i przekazania dokładniejszych informacji.

 

o prowadzącej:

Agnieszka Rayss, fotografka, współzałożycielka stowarzyszenia Sputnik Photos. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim i Universite Paris IV w Paryżu. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Dwukrotnie nagradzana w konkursie Pictures of the Year, dwukrotna finalistka Hasselblad Masters Award, zdobyła także wiele krajowych nagród.