Warsztaty z reportażu ślubnego

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się 20 sierpnia w Krakowie (studio Luma - ul. Ślusarska 9). Spotkanie poprowadzi Marcin Kruk.

Warsztaty skierowane są do fotografów , którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną przez pryzmat reportażu. Motto przewodnie, podobnie jak podczas spotkań majowych prowadzonych przez Marcina, to emocje-moment-kadr; nawiązuje ono do koncepcji reportażu ślubnego Kruka. Tytułem wstępu nasz ambasador opowie, jaka fotografia kształtowała jego styl na przestrzeni ostatnich 7 lat. A były to reportaż, dokument i street. Prowadzący wspomni o trendzie coraz bardziej zauważalnym, w mediach społecznościowych oznaczanym #weddingstreet, czyli o streecie w ślubie.

AGENDA:

- reportaż, dokument, street - wykład, czyli to co wpłynęło na fotografię Marcina Kruka, i jak ona się kształtowała

- kadr, jak robić zdjęcia w stylu streetowym

- Capure One, czyli jak pracować po powrocie ze ślubu

- testy sprzętu Fujifilm / zakulisowe rozmowy z uczestnikami

Warsztaty potrwają od g. 12 do 18.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak, aby w nich uczestniczyć, należy przesłać w poniższym formularzu trzy zdjęcia własnego autorstwa wykonane podczas ślubu oraz podać link do facebookowego lub instagramowego profilu, lub bloga etc.

Poza tym należy wypełnić kilka danych. Zapisy trwają do 13.08, a dzień później zaproszenia zostaną wysłane do kilkunastu wybranych osób.

Ostatni post Marcina Kruka na blogu - https://subtlestudio.pl/2019/07/18/wesele-w-starej-stodole/