Zapraszają Fujifilm i magazyn Press oraz marszałek województwa zachodniopomorskiego

Fujifilm, magazyn Press i marszałek województwa zachodniopomorskiego zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne Ulicami Szczecina, które odbędą się 23 sierpnia w Centrum Galaxy w Szczecinie. Spotkanie poprowadzi ambasador Fujifilm Paweł Kosicki.

Warsztaty będą poświęcone fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty w tej dziedzinie. Będą też mieli okazję zrobić test bezlusterkowych aparatów Fujifilm X. W konkursie przeprowadzonym podczas warsztatów do wygrania będzie najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej marki instax, model LiPlay.

Spotkanie towarzyszy wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Wystawa, poza Szczecinem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy.

Udział jest bezpłatny, jednak, aby dostać się na spotkanie, należy wypełnić poniższy formularz. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje. Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia. Najpóźniej 13 sierpnia zostaną wysłane zaproszenia ze szczegółowymi informacjami.