Warsztaty street photo

Fujifilm oraz magazyn Press zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne Ulicami Wrocławia, które odbędą się 18 września w Krzywym Kominie we Wrocławiu. Spotkanie poprowadzi ambasador Fujifilm Paweł Kosicki.

Warsztaty będą poświęcone fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty w tej dziedzinie. Będą też mieli okazję zrobić test bezlusterkowych aparatów Fujifilm X. W konkursie przeprowadzonym podczas warsztatów do wygrania będzie najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej marki instax, model LiPlay.

Spotkanie towarzyszy wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019, która we Wrocławiu zlokalizowana jest w wieżowcu Sky Tower. Wystawa, poza Wrocławiem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy.

Udział jest bezpłatny, jednak, aby dostać się na spotkanie, należy wypełnić poniższy formularz. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje. Na zgłoszenia czekamy do 12 września. Następnego dnia zostaną wysłane zaproszenia ze szczegółowymi informacjami.