Fujifilm podczas podróżniczego festiwalu ŚLADAMI MARZEŃ

Fujifilm ponownie zawita na festiwalu ŚLADAMI MARZEŃ w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy na nasze fotograficzne stoisko! Widzimy się w dniach 1-3 lutego.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń przeniesie nas w świat podróżniczych przygód, w dalekie i niedostępne miejsca. Niezliczone pokazy, warsztaty oraz kuluarowe spotkania pozwolą zdobyć nowe doświadczenia i zaplanować wymarzoną podróż życia. Festiwal odbywa się w Poznań Congress Center w ramach największej imprezy turystycznej w Polsce – Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019. Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Wiadomo - odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal ŚLADAMI MARZEŃ ma inspirować i porywać do działania. W trakcie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie; będą opowieści z końca świata, filmy, przygody – czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie osób pełnych pasji. Jedną z nich będzie Paweł Kosicki, nasz ambasador, który w sobotę w godzinach 16-17:30 w Sali G1 poprowadzi spotkanie MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ CZYLI APARAT W PLECAKU o podróżowaniu i fotografowaniu.

STOISKO FUJIFILM

Serdecznie zapraszamy na stoisko Fujifilm, które znajdziecie na terenie targów w Pawilonie 15 obok wejścia w Sali G1, która mieści się obok Sali Ziemi znanej z dużych koncertów. Gospodarzem naszego stoiska jest Paweł Kosicki, a partnerem fotograficznym sklep Digital24.pl. Do dyspozycji gości będą liczne aparaty na testy: wszystkie rodzaje instaxów, aparaty cyfrowe serii X, w tym model X-T3 oraz średnioformatowy GFX 50R, a także duży wybór obiektywów! Zabierzcie swoje karty SD.

Miejsce Festiwalu - Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15, sala G1 (wejście Zachodnie, od ul.Śniadeckich)

Godziny otwarcia - kasy otwarte są w pt, sb i ndz od g. 9:30, a na targi można wchodzić od g. 11 w pt, od g. 10 w sb i od g. 10 w ndz. Zakończenie dnia targowego w pt i sb planowane jest na g. 19, a w ndz na 17:30.

Do zobaczenia!