Wyjazdy

Złota jesień w Transylwanii

Atrakcyjna cena na start wyjazdowej Akademii Fotografii!

Razem z Jackiem Boneckim zapraszamy na fotograficzną wyprawę do Rumunii, która odbędzie się w dniach 28 października-4 listopada. Rumunię, kraj piękny i bogaty kulturowo, zwiedzimy kultowymi Jeepami Wranglerami. Nastawiamy się na fotografowanie, bo będzie co. Przed nami piękne krajobrazy, intrygujące miejsca, ciekawi ludzie.

Partnerem wyjazdu jest Sklep bez nazwy.

Program*:

1 DZIEŃ

Wyjazd z Warszawy wcześnie rano przez Krosno , Słowację, Węgry do Baia Mare w Rumunii. Nocleg w hotelu. Przejedziemy ok. 700km.

2 DZIEŃ

Po wczesnym śniadaniu wyjazd w stronę Bukowiny do Syhot i dalej przez góry do Vatra Dornei. Nocleg w hotelu. Trasa liczy ok. 300 km. Po drodze wioski , ciekawi ludzie (sytuacje idealne pod kątem fotografii portretowej) oraz wesoły cmentarz z niezwykle barwnymi nagrobkami.

3 DZIEŃ

Wyjazd wcześnie rano po śniadaniu. Przemieszczamy się malowniczą drogą przez góry, wsie i rzeki do miejscowości Bicaz i dalej do Sovata, gdzie zatrzymamy się na nocleg. Przejedziemy ok. 240 km.

 

4 DZIEŃ

Po śniadaniu jedziemy do Sigisoary, tajemniczego miasta Drakuli, a potem do Braszowa, które znajduje się na liście UNESCO. Po drodze genialne pod kątem fotografowania wsie warowne, a także wioski cygańskie. Tego dnia przejedziemy około 200 km.

5 DZIEŃ

Rano przez wioski w górach jedziemy do Curtea, mamy do przejechania ok. 150 km. Spróbujemy także swoich sił na Trasie Transforgaraskiej. Trasa osiąga nawet 2034 m n.p.m. Piękne pejzaże gwarantowane.

6 DZIEŃ

Rano ruszamy Trasą Transfogaraska do Sybin. Przed nami tylko 140 km. Po drodze urocze zamki, serpentyny, wsie, bujne lasy, jeziora i góry.

 

7 DZIEŃ

Po śniadaniu ruszamy do zatrutego jeziora Geamana, miejsca, którego nie ma na mapie, następnie przez góry do Kluż Napoca. Do zrobienia około 270 km.

Poznajcie ciekawą i zarazem tragiczna historię Geamany: LINK.

8 DZIEŃ

Po zielonej nocy jedziemy w stronę jednego z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast w Rumunii, Oradey. Następnie jedziemy przez Debreczyn na Węgrzech do Warszawy. Przed nami około 900 km.

Cała wyprawa na mapie Google: LINK

Cena

To pierwsza wyprawa z Akademią Fujifilm. Mamy dla Was atrakcyjna cenę - 2999zł.

 

W cenie:

- przejazdy Jeepami Wranglerami, paliwo**

- noclegi ze śniadaniami – standard minimum 3 gwiazdki

- warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim każdego dnia

- aparaty FUJIFILM X do testowania

- filtry NISI do fotografowania krajobrazów oraz statywy Benro na testy z możliwością kupienia testowanego podczas wyprawy sprzętu w atrakcyjnych cenach

Cena nie zawiera:

- inne posiłki niż śniadanie (proponujemy przeznaczyć ok. 80zł/dzień)

- ubezpieczenie (możemy zorganizować ubezpieczenie w cenie 40zł za osobę za cały przejazd)

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres warsztaty@sklepbeznazwy.com.pl. Prosimy o informację, jeśli jesteście zainteresowani ubezpieczeniem. W odpowiedzi na maila zostanie przesłany numer konta, na który do 20.10.2017 należy wpłacić 100% kwoty.

Na zgłoszenia czekamy do 20.10.2017. Planowana liczba uczestników: między 8 i 10 os.

 

*program może nieznacznie ulec zmianie

**marka aut może ulec zmianie, natomiast będą to samochody wysokiej klasy

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax