Warsztaty fotografii sportowej - Kraków, 24.08

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotografii sportowej, które odbędą się w trakcie meczu piłki siatkowej w ramach XVI Memoriału Wagnera: TAURON Arena Kraków, 24.08.2018.  Obowiązuje rekrutacja.

Wyjątkowe warsztaty poprowadzi Andrzej Grygiel; fotograf z Katowic, laureat World Press Photo w kategorii sport-action, pracuje dla Polskiej Agencji Prasowej, specjalizuje się w fotografii sportowej i reporterskiej (na co dzień używa aparatu Fujifilm X-Pro2). 

Spotkanie jest dlatego wyjątkowe, że uczyć się fotografii i szlifować swoje umiejętności uczestnicy będą podczas meczu siatkówki i dzięki akredytacji poznają w praktyce pracę fotoreportera sportowego.

Do dyspozycji uczestników będą aparaty serii Fujifilm X, a także obiektywy Fujinon. 

Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:30, warsztaty będą poprzedzone krótkimi zajęciami teoretycznymi (na terenie TAURON Arena Kraków). Szczegółowe informacje prześlemy wraz z zaproszeniem.

Na spotkanie zaprosimy osoby, które wykażą się najciekawszym portfolio. Aby zgłosić swoją kandydaturę, należy poprzez znajdujący się poniżej formularz przesłać dane osobowe, a także kilka zdjęć własnego autorstwa o tematyce sportowej lub fotoreporterskiej.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 20.08 do g. 23:59. We wtorek 21.08 wyślemy zaproszenia do wybranych uczestników.

 

PARTNEREM XVI MEMORIAŁU HUBERTA JERZEGO WAGNERA JEST CEWE-FOTOJOKER.