Aktualności

Bezpłatne warsztaty z fotografii kulinarnej - zapraszamy!

Gorąco zapraszamy na warsztaty z fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w sobotę 18 lutego 2017. Spotkanie potrwa cały dzień, poprowadzi je fotograf Jacek Bonecki. Poniżej znajdują się szczegółowej informacje.

AGENDA:

11:00 - 11.45 Tajemnice dobrej i „smacznej” fotografii kulinarnej – część teoretyczna prowadzona przez Jacka Boneckiego

11.45 - 12.30 Sprzęt fotograficzny Fujifilm – możliwości i zastosowanie. Osoby zainteresowanie fotografią będą miały możliwość bezpłatnie przetestować najnowsze aparaty i obiektywy, dedykowane także fotografii kulinarnej i produktowej

12.45 - 14.30 Warsztaty praktyczne pod okiem Jacka Boneckiego – uczestnicy będą mieli okazję fotografować wykwintne dania, przygotowane specjalnie przez Szefa Kuchni Hotelu Spa Dr Irena Eris, na profesjonalnym planie zdjęciowym, wyposażonym w oświetlenie studyjne Fomei

14.30 - 17.00 Przerwa na obiad lub fotografię plenerową czy rodzinną

17.00 - 18.00 Pokaz i omówienie zdjęć, wykonanych przez uczestników warsztatów - Jacek Bonecki

18.00 - 19.00 Fotograficzne podróże Jacka Boneckiego po najciekawszych zakątkach świata – spotkanie autorskie

Podczas warsztatów Jacek Bonecki podzieli się z uczestnikami trikami i tajemnicami dobrej fotografii kulinarnej. Wszyscy kochamy smaczne jedzenie, a nic tak nie zatrzymuje smaku, jak uwiecznienie naszych ulubionych dań na fotografii. Do dyspozycji gości będą najnowsze aparaty Fujifilm i obiektywy Fujinon, które będzie można nieodpłatnie testować przez całą sobotę. Lampy studyjne Fomei zapewnią doskonałe oświetlenie planu zdjęciowego. Do zabawy w fotografię zapraszamy także dzieci, które będą mogły pobawić się w fotografowanie z wykorzystaniem gier autorstwa Jacka Boneckiego oraz aparatów do fotografii natychmiastowej Instax. Wszyscy uczestnicy będą mogli na zakończenie warsztatów wydrukować efekty swojej pracy na udostępnionym przez firmę Fujifilm suchym minilabie DX100.

Warsztaty są nieodpłatne. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: info@bonecki.com.

Zobacz relację video z warsztatów z fotografii portretowej, które także zorganizowaliśmy we współpracy z hotelem SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie 11 lutego 2017: LINK. Relację przeczytasz na LINK.

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax