Aktualności

Warsztaty z fotografii przyrody z Dariuszem Ogłozą - 2-4.03, Gostynin

Fotografia przyrody jest fascynująca. Wymaga ciszy, skupienia i niezawodnego sprzętu. Ale przede wszystkim umiejętności. Akademia Fujifilm zaprasza na dwudniowe warsztaty teoretyczno-praktyczne, które poprowadzi Dariusz Ogłoza.

Gostynin, który położony jest w okolicy Włocławka i Płońska, słynie z bielików, ale spotkamy tu też inne gatunki dzikich zwierząt, m.in. dziki i lisy. A to wszystko w otoczeniu pięknych lasów, które w czasie wiosennego rozkwitu są wyjątkowo ciekawe dla fotografów. Do tego malowniczego miejsca zapraszamy na trzydniowe warsztaty, które poprowadzi znakomity znawca fotografii przyrody Dariusz Ogłoza. Plener odbędzie się w dniach 2-4 marca.

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowe aparaty Fujifilm X, m.in. model X-T2, którego na co dzień używa prowadzący, a także obiektywy Fujinon XF.

AGENDA

2 marca

- około g. 15 - przyjazd do pensjonatu Babskie Jadło

- zajęcia teoretyczne (oraz praktyczne w zależności od pogody)

- omówienie sobotnich warsztatów w plenerze

- kolacja

3 marca

- wczesne śniadanie

- całodniowe warsztaty w plenerze, m.in. w czatowni / obiad w postaci prowiantu

- po powrocie: kolacja

4 marca

- śniadanie

- omówienie zdjęć

- obiad i zakończenie pleneru

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w pensjonacie Babskie Jadło w pokoju 1- lub 2-osobowym. W cenie pokoju są trzy posiłki.

CENA

1438zł - pokój 1-os

1358zł - pokój 2-os

W cenie: zakwaterowanie na 2 noce, pełne wyżywienie, udział w warsztatach pod okiem profesjonalisty, ubezpieczenie, możliwość wypożyczenia sprzętu, transport na warsztatowy plener

Cena nie obejmuje transportu z miejsca zamieszkania do Babskiego Jadła i z powrotem.

DODATKOWE INFORMACJE

Polecamy zabrać:

- statyw

- gumowce

- ubranie w kolorze ciemnym, jak najmniej szeleszczące

- termos.

Organizatorem pleneru jest Qbek Studio.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia należy wysyłać na adres info@kursfotografii.com. W odpowiedzi zostanie wysłana umowa, a także numer konta, na który należy przesłać zaliczkę. Na warsztaty należy się zgłosić najpóźniej 25 lutego. W razie pytań dotyczących programu prosimy o maila: x@fujifilm.pl.

O PROWADZĄCYM

Dariusz Ogłoza

Pochodzi z Gliwic. Mieszka w Polanicy. Studiował historię sztuki Pragi. Fotograf, który pracował m.in. dla Polskiej Agencji Prasowej i Rzeczpospolitej. Od 2000 roku zajmuje się fotografią dzikiej przyrody, a przede wszystkim ptaków. Jest autorem artykułów do czasopisma Foto-Kurier. Na co dzień przewodnik po Republice Czeskiej.

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax