O WARSZTATACH

Warsztaty skierowane są do miłośników fotografii, jak i motoryzacji. Poprowadzi je Jacek Bonecki, wieloletni fotograf m.in. rajdu Dakar. Odbędą się w czterech miejscach w Polsce:

  • 9, 10, 11 czerwca – SPECJALNA EDYCJA podczas Jeep Campu w Karkonoszach* (zapisy do 28.05)
  • 2 lipca (g. 14-19) – Pustynia Siedlecka koło Częstochowy (zapisy do 21.06)
  • 8 lipca (g. 14-19) – Poligon w Czarnem koło Szczecinka (zapisy do 27.06)
  • 5 sierpnia (g. 14-19) – Autodrom Włościejewki koło Książa Wielkopolskiego (zapisy do 25.07)

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Fotografowanymi obiektami będą Jeepy: Wrangler, Renegade, Grand Cherokee. W programie spotkań są sesje pod kątem zdjęć dynamicznych, jak statycznych oraz detali. Do dyspozycji uczestników warsztatów będą aparaty serii X, jak i średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm GFX

50S.

KONKURS – DO WYGRANIA APARAT FUJIFILM X-T20

Podczas warsztatów ogłoszony zostanie konkurs na najciekawsze zdjęcie. Po każdym warsztacie wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają gadżety od Jeepa. Spośród ośmiu wyróżnionych zdjęć wyłonione zostanie najlepsze, którego autor wygra aparat Fujifilm X-T20 z obiektywem Fujinon XC16-50 o wartości 4399zł.

Regulamin konkursu - link.

ZAPISY

Na warsztaty obowiązują zapisy i rekrutacja. Poza podstawowymi danymi należy przesłać zdjęcia swojego autorstwa: produktowe, o tematyce samochodowej lub rajdowej. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów.

Osoby chcące wziąć udział w Jeep Campie proszone są o wykonanie dodatkowego zadania: przedstawienia siebie w 3-5 zdaniach.

Warsztaty skierowane są do osób pełnoletnich.

Partnerem warsztatów jest Jeep.

*na każdy dzień (9, 10, 11 czerwca) zaproszone zostaną po trzy osoby, które najlepiej wykonają dodatkowe zadanie; szczegóły w formularzu zgłoszeniowym na niniejszej stronie („Zapisz się”)