DYSHARMONIA

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi mistrz fotografii kreacyjnej Tomek Sikora. Każdy uczestnik będzie fotografował i będzie fotografowany. Spotkanie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie każdej z nich Tomek Sikora przekaże wiele niezwykle inspirujących informacji na temat fotografii kreacyjnej.

DYSHARMONIA

Na koniec zajęć każdy uczestnik dostanie wydrukowane zdjęcia. Fotograf pokaże także, jak połączyć zdjęcia w postproducji, aby efekt artystyczny był taki jak w projekcie Dysharmonia.

MIEJSCE, DATA

Spotkanie odbędzie się 22 października w g. 10-17 w Warszawie w studio Praga przy ul. Grochowskiej 301/305. Udział jest bezpłatny.

TESTY SPRZĘTU

Do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowe Fujifilm X, obiektywy fotograficzne Fujinon oraz bezlusterkowy aparat średnioformatowy GFX 50S.

ZAPISY

Na warsztaty obowiązują zapisy i rekrutacja. Zapisy prowadzone są do 15 października. Zaproszonych zostanie maksymalnie 20 osób. Poza podstawowymi danymi należy przesłać 3 najlepsze zdjęcia ze swojego portfolio, których bohaterem jest człowiek. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów.

Około g. 13 zostanie podany lunch.