Bezpłatne warsztaty Fujifilm

Cykl warsztatów Akademii Fujifilm w 2018 roku rozpoczniemy już 13 stycznia. Na ten dzień zapraszamy do Krakowa wszystkich miłośników fotografii, którzy lubią bawić się tą dziedziną sztuki!

Spotkanie poprowadzi mistrz fotografii kreacyjnej Tomek Sikora. Każdy uczestnik będzie fotografował i będzie fotografowany. Spotkanie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie każdej z nich Tomek Sikora przekaże wiele inspirujących informacji na temat fotografii kreacyjnej.

DYSHARMONIA

Efekty pracy uczestnicy zobaczą na papierze jeszcze podczas warsztatów - na spotkaniu dostępne będą drukarki instax SHARE SP-2 oraz SP-3, które za pomocą wi-fi łączą się z aparatami serii Fujifilm X i natychmiastowo drukują zdjęcia na papierze instax.

Warsztaty będą także mini-zajęciami z postprodukcji. Fotograf pokaże, jak połączyć zdjęcia w postproducji, aby efekt artystyczny był taki jak w projekcie Dysharmonia.

MIEJSCE, DATA

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2018 w g. 10-16 w galerii Pauza w Krakowie (ul. Stolarska 5/3).

TESTY SPRZĘTU

Do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowce Fujifilm X, obiektywy fotograficzne Fujinon oraz bezlusterkowy aparat średnioformatowy GFX 50S.

ZAPISY

Na warsztaty obowiązują zapisy i rekrutacja. Zapisy prowadzone są do 7.01.2018. Zaproszonych zostanie maksymalnie 20 osób. Poza podstawowymi danymi należy przesłać 3 najlepsze zdjęcia ze swojego portfolio, których bohaterem jest człowiek. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów.

PARTNER SPOTKANIA

Partnerem spotkania jest salon fotograficzny Fotopanorama.

WERNISAŻ

Tego samego dnia o g. 18 w galerii Pauza odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Tomka Sikory Dysharmonia. Wstęp wolny.

Podczas warsztatów, około g. 13, zostanie podany lunch.