Akademia Fujifilm nad Biebrzą - 22-25.03.2018

Biebrzański Park Narodowy to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. To tu w dniach 22-25 marca odbędzie się plener z mistrzem fotografii przyrody Dariuszem Ogłozą. Zapraszamy!

Zapraszamy na 4-dniowy plener fotograficzny, podczas którego skupimy się na dzikiej przyrodzie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Warsztaty teoretyczno-praktyczne pod okiem Dariusza Ogłozy odbędą się w dniach 22-25 marca.

Tereny nadbiebrzańskie to żywa natura podana na talerzu, to malownicze podmokłe tereny, na których spotkamy m.in. lisy, łosie i jelenie oraz wiele gatunków ptaków. Nauka fotografii lub szlifowanie umiejętności w takich warunkach to sama przyjemność.

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowe aparaty Fujifilm X, m.in. model X-T2, którego na co dzień używa prowadzący, a także obiektywy Fujinon XF.

AGENDA

22 marca

- około g. 15 - przyjazd do pensjonatu Babskie Jadło

- zajęcia teoretyczne (oraz praktyczne w zależności od pogody)

- omówienie piątkowych i sobotnich warsztatów w plenerze

- kolacja

23 i 24 marca

- śniadanie

- plener fotograficzny, warsztat w czatowni / obiad w postaci prowiantu

- kolacja

25 marca

- śniadanie

- omówienie zdjęć wykonywanych podczas warsztatów

- obiad i zakończenie pleneru

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w pensjonacie Łosinek. W cenie pokoju są trzy posiłki.

CENA

1543zł - zakwaterowanie w pokoju 2-os

W cenie: zakwaterowanie na 3 noce, pełne wyżywienie, udział w warsztatach pod okiem profesjonalisty, ubezpieczenie, możliwość wypożyczenia sprzętu, transport na warsztatowy plener

Cena nie obejmuje transportu z miejsca zamieszkania do pensjonatu Łosinek i z powrotem.

DODATKOWE INFORMACJE

Polecamy zabrać:

- statyw

- gumowce

- ubranie w kolorze ciemnym, jak najmniej szeleszczące

- termos.

Organizatorem pleneru jest Qbek Studio.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia należy wysyłać na adres info@kursfotografii.com. W odpowiedzi zostanie wysłana umowa, a także numer konta, na który należy przesłać zaliczkę. Na warsztaty należy się zgłosić najpóźniej 11 marca. W razie pytań dotyczących programu prosimy o maila: x@fujifilm.pl.

O PROWADZĄCYM

Dariusz Ogłoza

Pochodzi z Gliwic. Mieszka w Polanicy. Studiował historię sztuki Pragi. Fotograf, który pracował m.in. dla Polskiej Agencji Prasowej i Rzeczpospolitej. Od 2000 roku zajmuje się fotografią dzikiej przyrody, a przede wszystkim ptaków. Jest autorem artykułów do czasopisma Foto-Kurier. Na co dzień przewodnik po Republice Czeskiej.