O budowaniu profesjonalnego portfolio – live z Tomaszem Lazarem

18 maja o godz. 18.00 porozmawiamy z ambasadorem Fujifilm Tomaszem Lazarem na temat budowania profesjonalnego portfolio w kontekście rozwijania i prezentowania swojej twórczości. Zapraszamy na live stream na https://www.facebook.com/FujifilmPoland/, który poprowadzi Maciej Jeziorek.

W trakcie rozmowy Tomasz Lazar opowie o tym jak tworzyć, wybierać  i edytować osobiste materiały, jak budować całe portfolio, które pomoże w promowaniu własnej twórczości oraz  zdobywaniu klientów.

Porozmawiamy także o kompromisach pomiędzy własną wizją, a oczekiwaniami zleceniodawców. Tomasz Lazar opowie o tym na przykładzie własnych projektów oraz doświadczeń, które zdobył w trakcie spotkań, festiwali fotografii i wizyt w redakcjach na całym świecie.

**

Tomasz Lazar urodził się w Szczecinie. Niezależny fotograf, artysta, wykładowca i doktor na Akademii Sztuki w Szczecinie. Laureat nagród m.in.: World Press Photo, Picture of the Year International, CHIPP, Sony World Photography Award, BZ WBK Press Photo, Grand Press Photo oraz Lumix Festival for Young Journalism.

Jego prace publikowane były w wielu prestiżowych tytułach, takich jak: New York Times, Newsweek International, Sunday Times Magazine, New Yorker, Washington Post czy New York Magazine.
Interesują go przede wszystkim długoterminowe projekty, skupiające się na tematyce społeczeństwa i ludzkiego umysłu. Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie.