Bezpłatne warsztaty

Warsztaty fotograficzne z Szymonem Szcześniakiem

Wszystkich miłośników fotografii, a także motoryzacji, zapraszamy na bezpłatne warsztaty zorganizowane podczas Zlotu Mustangów, wyjątkowego wydarzenia dla fanów legendarnego modelu Forda. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia w g. 9-12 w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą.

Warsztaty, podczas których skupimy się na fotoreportażu z przygotowania aut do przejazdu znad Zegrza na pl. Defilad w Warszawie, poprowadzi znakomity fotograf, ambasador Fujifilm Szymon Szcześniak. Będą podzielone na dwie części:

1. teoria - krótkie przedstawienie specyfiki fotografii reportażowej,

2. praktyka - warsztat, podczas którego zrobimy fotoreportaże z przygotowania kierowców i aut do przejazdu z hotelu Windsor na pl. Defilad, gdzie odbędzie się druga część Zlotu Mustangów 2018.

TESTY SPRZĘTU

Do dyspozycji uczestników warsztatów będą bezlusterkowe aparaty serii Fujifilm X, średnioformatowy model GFX 50S, najwyższej klasy obiektywy, a także aparaty do fotografii natychmiastowej instax. Wraz z Szymonem Szcześniakiem na warsztatach obecny będzie specjalista Fujifilm od serii X i GFX. Uczestników prosimy o zabranie swoich kart SD.

KONKURS

Podczas warsztatu zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze zdjęcie lub serię zdjęć reporterskich. Zadaniem uczestników będzie wykonanie zdjęć, a następnie umieszczenie ich na swoich profilach na Facebooku lub Instagramie z konkretnym oznaczeniem (#). Nagroda to aparat do fotografii natychmiastowej instax wide 300 wraz z 3 filmami. Szczegóły zostaną podane na początku spotkania.

ZAPISY

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Wybrane zostaną osoby, które prześlą najciekawsze i najlepsze pod kątem oryginalności i kompozycji zdjęcia. W formularzu zgłoszeniowym, poza podaniem podstawowych danych osobowych, należy przesłać trzy zdjęcia reporterskie swojego autorstwa. Na zgłoszenia czekamy do 15.04, a 16.04 wybierzemy autorów najlepszych prac i skontaktujemy się z nimi w celu zaproszenia na spotkanie.

PO WARSZTACIE

Warsztat w hotelu Windsor zakończy się około g. 12. Następnie zachęcamy do przejechania - we własnym zakresie - na pl. Defilad, gdzie - zgodnie z zapowiedziami - tego popołudnia stanie 400 Mustangów. Będzie to także doskonała okazja do zrobienia ciekawych zdjęć. Dalsze (także na pl. Defilad) testowanie sprzętu Fujifilm oraz jego zwrot zostanie ustalone indywidualnie podczas warsztaty w hotelu Windsor. 

W razie pytań prosimy o maila: x@fujifilm.pl.

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax