Bezpłatne warsztaty

Polska Ulicznie

Finaliści konkursu zostali już ogłoszeni, a zwycięzców poznamy podczas 20 maja podczas Nocy Muzeów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, gdzie odbędzie się wystawa najlepszych zdjęć. Nagrodą główną w konkursie jest zestaw aparat Fujifilm X-Pro2 + obiektyw Fujinon XF23F2 Graphite Edition.

Konkurs jest inspiracją do zorganizowania warsztatów, natomiast może w nich wziąć udział każdy miłośnik fotografii niezależnie od tego, czy brał udział w konkursie 'Polska ulicznie'.

Warsztaty odbędą się 21 maja w g. 10-14 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak zrobić wyjątkowe zdjęcie reporterskie, jak spojrzeć na ulicę i otaczający nas świat w 'inny', oryginalny sposób.

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części: teoretyczna z wykładem Tomasza Lazara oraz prezentacją najnowszych aparatów serii X, obiektywów Fujinon oraz bezlusterkowego średnioformatowego aparatu Fujifilm GFX 50S.

W drugiej części odbędzie się sesja zdjęciowa, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zrobić test sprzętu.

Na warsztaty obowiązują zapisy i rekrutacja. Wybrane osoby zostaną zaproszone mailowo 18 maja. Udział jest bezpłatny. Zgłaszając się na warsztat na niniejszej stronie, należy podać podstawowe dane, a także przesłać swoje najlepsze zdjęcia reporterskie i/lub portretowe. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów. Uczestników wybierze Tomasz Lazar.

KONKURS: Za najlepsze zdjęcie powstałe podczas warsztatów do wygrania jest aparat instax mini 70 do fotografii natychmiastowej. Zasady konkursu zostaną ogłoszone na warsztatach.

 

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax