Magazyn „Press”, Fujifilm oraz Białostocki Ośrodek Kultury ogłaszają nabór na bezpłatne warsztaty fotograficzne, poświęcone fotografii ulicznej – z Pawłem Kosickim pod hasłem: „Ulicami Białegostoku”. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty w tej dziedzinie. Będą też mieli okazję zrobić test bezlusterkowych aparatów Fujifilm X.  Nagrodą za najlepsze zdjęcie wykonane podczas warsztatów będzie najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej marki Instax, model mini LiPlay z filmem.

Warsztaty fotograficzne towarzyszą wystawie Grand Press Photo 2019, która co roku odwiedza około 15 miast w Polsce. Wystawa od 8 stycznia gości w Białostockim Centrum Kultury. Wszystkich zainteresowanych warsztatami zapraszamy do zgłaszania się w terminie od 9 do 17 stycznia br. Weźmie w nich kilkanaście osób, które przyślą najciekawsze zgłoszenia. Osoby zakwalifikowane na warsztaty zostaną poinformowane o tym mailem do 20 stycznia włącznie. 

Wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni 24 stycznia do Centrum Ludwika Zamenhofa przy ulicy Warszawskiej 19 w Białymstoku na warsztaty prowadzone przez Pawła Kosickiego - niezależnego fotografa, ambasadora Fujifilm, członka Związku Polskich Artystów Fotografików i absolwenta Warszawskiej Szkoły Filmowej

Partnerzy warsztatów: „Press”, Fujifilm, Białostocki Ośrodek Kultury