Warsztaty fotograficzne i wernisaż - Jesteśmy / Tomek Sikora

Tomek Sikora, Fujifilm i Galeria Pauza w Krakowie zapraszają na wernisaż wystawy "Jesteśmy", a także bezpłatne warsztaty z fotografii kreacyjnej - 23 września, Galeria Pauza w Krakowie.

 

Warsztaty - 23.09.2018, g. 12-16, Galeria Pauza w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone fotografii kreacyjnej, podczas których uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w tzw. ręcznym photoshopie czyli technice użytej do projektu "Jesteśmy". To będzie też doskonała okazja, aby zrobić test najnowszych aparatów Fujifilm i obiektywów Fujinon XF, a także średnioformatowego bezlusterkowca GFX 50S. 

Udział jest bezpłatny, zaprosimy kameralną grupę osób, które prześlą najciekawsze zgłoszenia. Podczas rejestracji, poza podstawowymi danymi, należy przesłać trzy zdjęcia portretowe własnego autorstwa. Kandydaci mają także napisać, dlaczego chcieliby wziąć udział w spotkaniu.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17.09.2018 do końca dnia. We wtorek zaprosimy wybrane osoby.

 

Wernisaż - 23.09.2018, g. 18, Galeria Pauza w Krakowie

 

Tego samego dnia o g. 18 w Galerii Pauza odbędzie się wernisaż wystawy "Jesteśmy", która po raz pierwszy została zaprezentowana w Warszawie w czerwcu br. „Jesteśmy” to nie tylko świadectwo doskonałego warsztatu mistrza fotografii kreacyjnej Tomka Sikory, ale także silny przekaz kulturowy – bądźmy otwarci na świat, na odmienność. Projekt przedstawia portrety dwóch par: czarnoskórego mężczyzny i białej kobiety oraz białego mężczyzny i czarnoskórej kobiety. W trakcie warsztatów, a także podczas wernisażu fotograf opowie o technice, dzięki zastosowaniu której efekt sesji portretowej jest tak niezwykły.

 

Serdecznie zapraszamy!