Warsztaty z fotografii portretowej z Tomkiem Sikorą - 15.12, Kraków

 pierwszej części spotkania Tomek Sikora pokaże niezwykłą projekcję złożoną zarówno ze zdjęć reportażowych, jak i fotografii zatytułowanych "Tribute to Colours". Wszystkie zdjęcia wykonane zostały przy użyciu aparatów Fujifilm, m.in. X-Pro2 i X-T2. Każde zdjęcie to prawdziwe źródło inspiracji. W tej części specjalista od aparatów Fujifilm X Marcin Gołąb opowie o specyfice pracy z bezlusterkowcami oraz omówi aparaty X-T2 i X-Pro2 pod kątem technicznym. 

W drugiej części odbędzie się warsztat z modelkami, dla którego inspiracją będzie projekt Tribute to Colours.

Wstęp jest bezpłatny. Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będą aparaty Fujifilm X oraz obiektywy Fujinon.  

Zapisy

Rejestracja odbywa się w niniejszym formularzu (link ZAPISZ SIĘ powyżej). Należy podać kilka podstawowych danych oraz przesłać kreatywne zdjęcia portretowe swojego autorstwa. Zapisy trwają do 12 grudnia, na bieżąco zaproszenia będą wysyłane do osób, które prześlą ciekawe fotografie.

Wernisaż fotograficzny Tomka Sikory Tribute to Colours

W przeddzień warsztatów, 14 grudnia o g. 19 odbędzie się wernisaż fotograficzny Tribute to Colours w Galerii Pauza (Stolarska 5/3, tuż obok klubu, w którym 15.12 będą warsztaty). Więcej informacji wkrótce na stronie facebookowej Galerii. Na wydarzenie zapraszają Tomek Sikora, Fujifilm oraz Galeria Pauza. Wstęp wolny.