FOTOspacer w Twoim mieście!

W każdym mieście startujemy o 5:00 rano. Uczestnicy ruszają na puste ulice, uczą się patrzeć inaczej, obserwować i zauważać, a wszystko to w towarzystwie cudownego światła poranka. Na FOTOspacerze #patrzinaczej każdy dostaje do zrealizowania konkretny temat. Istotą wydarzenia jest pobudzenie wyobraźni, dlatego Przemek prosi uczestników o zabranie tylko jednego aparatu i jednego obiektywu. Podczas FOTOspaceru będzie również możliwość nieodpłatnego przetestowania aparatów i obiektywów Fujifilm, fotografując pod fachowym okiem Przemka Chudkiewicza.

FOTOspacery #patrzinaczej są darmowe, idealnym ich uzupełnieniem jest jednak płatna, kameralna część warsztatowa, która stanowi doskonałą przestrzeń do rozmowy o fotografii i omówienia powstałych zdjęć.

Gdzie będziemy?

Na mapie wydarzenia znajdują się takie miasta jak:

  • Wrocław - 1.08.2021
  • Poznań - 8.08.2021
  • Łódź -15.08.2021
  • Kraków - 5.09.2021
  • 11.09.2021 - miasto niespodzianka, ogłoszenie lokalizacji w sierpniu.

Zasady udziału:

W FOTOspacerze może wziąć udział do 30 osób, zapisanych w kolejności przez formularz dostępny poniżej:

https://www.chudkiewicz.com/warsztaty-patrzinaczej.

Na płatne Warsztaty #patrzinaczej przeznaczonych jest 12 miejsc. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane w wiadomościach mailowych, nadanych przez organizatora warsztatu - Przemka Chudkiewicza. Koszt warsztatów 399zł od osoby.

O prowadzącym:

Przemek Chudkiewicz jest fotografem, który robi zdjęcia od 20 lat! Jak sam mówi, tyle czasu musiało upłynąć zanim zrozumiał czym jest dla niego fotografia. Sportretował między innymi Roberta Lewandowskiego, Szymona Hołownię czy Beatę Kozidrak. Pracował dla większości agencji reklamowych i domów produkcyjnych w Polsce, fotografował dla Centrum Nauki Kopernik, Lego, Costa Coffee, Nike, Visa, Gillette, T-mobile, Tyskie, Grants, Orange, Microsoft. Wieloletnia praca nad sesjami dla dużych marek składa się na jego ogromne doświadczenie. Przemek w tym czasie wykonał tysiące portretów. Najważniejsze jest dla niego spotkanie z drugim człowiekiem i rozmowa. Według Przemka to składa się na 90% zdjęcia. A reszta to światło i aparat. „Wabi Sabi” - piękno niedoskonałości - tego szuka. Od maja 2021 ruszył z cyklem rozmów NIEDOPOWIEDZENIA, który jest zapisem spotkania, otwierania człowieka przed obiektywem. Wynikiem rozmowy są niezwykle autentyczne zdjęcia.

Więcej informacji na temat twórczości fotografa można znaleźć na jego stronie internetowej i kanałach w mediach społecznościowych:

chudkiewicz.com

www.instagram.com/przemek.chudkiewicz

instagram.com/patrzinaczej