Powrót do bloga

Zrób ciekawe zdjęcie samochodu, wygraj X-T10 z obiektywem XC16-50

Fotografia samochodowa [konkurs]

Zrób ciekawe zdjęcie samochodu, wygraj aparat Fujifilm X-T10 z obiektywem Fujinon XC16-50!

Konkurs_Mazda_1200x627px

W październiku i listopadzie przeprowadziliśmy cztery warsztaty fotografii produktowej z udziałem Mazdy MX-5. Mamy nadzieję, że obecni otrzymali garść cennych wskazówek od prowadzącego spotkania fotografa Jacka Boneckiego.

Teraz zapraszamy wszystkich miłośników fotografii i samochodów do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aparat X-T10 z obiektywem Fujinon XC16-50 oraz 5 pakietów upominkowych od Mazdy. Zadanie jest bardzo proste. Należy do 24 grudnia na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie opublikować zdjęcie dowolnego auta wykonane dowolnym sprzętem (aparat dowolnej marki/smartfon) z oznaczeniem #konkurs_fujifilm_autoswiat. Zdjęcie musi być autorstwa uczestnika konkursu, który zgłasza zdjęcie. Każda osoba może zgłosić dowolną liczbę zdjęć.

Najlepsze zdjęcia wybierze Jacek Bonecki, wyniki poznamy 10 stycznia 2016. Będą liczyły się walory estetyczne fotografii, kompozycja obrazu i stopień oryginalności. Przeczytajcie rady fotografa dotyczące tego, jak zrobić dobre zdjęcie auta i jaka fotografia ma szansę wygrać w konkursie. Wskazówki będą na pewno bardzo cenne:

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/zrob-zdjecie-wygraj-aparat-fujifilm-x-t10-z-obiektywem-fujinon-xc16-50/j0b56e

Nagrody

Nagrodą główną jest najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm z wymienną optyką, model X-T10 w zestawie z obiektywem Fujinon XC16-50. Zostanie przyznanych także 5 wyróżnień, nagrodzonych pakietami upominkowymi od Mazdy, partnera jesiennych warsztatów.

Powodzenia!

Regulamin konkursu