Powrót do bloga

Wyjazdowe warsztaty z Pawłem Kosickim - jesień 2016

Podróżować jest pięknie! Pięknie jest też uczyć się fotografii w takich okolicznościach. Paweł Kosicki, wielki entuzjasta bezlusterkowców Fujifilm, zaprasza jesienią na warsztaty fotograficzne w Berlinie, Amsterdamie i na Sycylii. My także gorąco polecamy te wyjazdy, podczas których będzie mogli zrobić test naszych najnowszych aparatów i obiektywów.

 

BERLIN STREET PHOTO 19-24/09/2016
We wrześniu 2016 wracamy do Berlina, gdzie zamieszkamy nieopodal Bramy Brandenburskiej. Rankiem przemierzać będziemy alejki nad berlińską Szprewą, odwiedzimy przepełnione mroczną historią Checkpoint Charlie oraz monumentalne lotnisko Tempelhof.
Zajrzymy też do licznych berlińskich galerii fotografii; C/O Berlin, Fundacja Helmuta Newtona, Camera Work czy Lumas. Pięć wrześniowych dni, wypełnionych licznymi zadaniami, poświęcimy w całości fotografii i dobrej zabawie.


WWW

 

 

AMSTERDAM STREET PHOTO 03-08/10/2016
Z początkiem października pojedziemy fotografować Amsterdam. Dekadenckie, wypełnione dymem z coffee shopów i milionem rowerów nieco szalone miasto, kreuje niepowtarzalną przestrzeń dla fotografii ulicznej. W wolnej chwili zajrzymy do licznych galerii oraz Muzeum Fotografii. Sprawdzimy jak bardzo czerwone są latarnie i czy można fotografować podczas jazdy na rowerze. Pięć dni po brzegi wypełnione fotograficzną przygodą ! Amsterdam !  Zapraszam :)


WWW

 

 

SYCYLIA STREET PHOTO 16-23/10/2016
Któż z nas nie oglądał filmów Tornatore takich jak "Cinema Paradiso", "Maleny" czy "Sprzedawcy Marzeń".
Sycylia przyciąga jak magnes, budząc jednocześnie lęk i podziw. Jest wypełniona zapachami lokalnej kuchni i wiszącego prania. Sycylia jest absolutnie piękna !
Nasza bazą w tym roku będzie malownicze Cefalu, gdzie zrealizowano kilka scen oskarowego "Cinema Paradiso". Zajrzymy również do pobliskiego Palermo z jego licznymi targami rybnymi i mrocznymi uliczkami znanymi między innymi z głośnego filmu "Palermo Shooting". Słowem przeżyjemy fotograficzną przygodę podążając śladem kina, kaparów i lokalnego wina.
Zapraszam na fotograficzną podróż na Sycylię.


WWW

Szczegółowe informacje dotyczące cen i programu znajdziecie na stronie: http://pawelkosicki.com/2016-2.

Zapisy i więcej informacji otrzymacie, bezpośrednio kontaktując się z Pawłem Kosickim: 605 857 021, pawel@pawelkosciki.com.