Powrót do bloga

WEEKEND Z FUJIFILM

W rozpoczynający się dzisiaj weekend możecie spotkać nas na czterech imprezach. Gorąco polecamy każdą z nich i mówimy do zobaczenia!

WERNISAŻ WYSTAWY ZIMA W AZJI

Fujifilm i Stacja Muranów w Warszawie (ul. Andersa 13) zapraszają na wystawę fotografii Waldemara Świrszcza, będącą efektem trzymiesięcznej podróży po Azji.
Podróż, pełna niezwykłych krajobrazów, wspaniałej architektury i
ciekawych ludzi, została uwieczniona przy użyciu dwóch aparatów.
Dzięki temu możemy podziwiać zdjęcia zarówno kolorowe, jak i wykonane w podczerwieni. Ta mało popularna technika pozwoliła spojrzeć na Azję z nieznanej dotąd perspektywy, podkreślić jej różnorodność, docenić grę świateł i stworzyć unikalny obraz rzeczywistości.Wystawa rozpoczyna się dzisiaj o g. 19 i potrwa do 17.06.

> LINK

zima w azji

FESTIWAL FOTOCOOLTURA

Jutro, 4 czerwca w Obornickim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejna już edycja festiwalu Fotocooltura, W programie wiele atrakcji, a jedną z nich jest stoisko Fujifilm, na którym zrobicie test najnowszych aparatów Fujifilm X i obiektywów Fujinon. Podczas wydarzenia zostanie też ogłoszony zwycięzca konkursu 'Moja ulica jest w Europie', nagrodą aparat X-T10 w zestawie z obiektywem Fujinon XC16-50.

fotocooltura

test

MATSURI - PIKNIK Z KULTURĄ JAPOŃSKĄ

Jutro od g. 11:30 na warszawskim Torwarze odbędzie się wielkie święto kultury japońskiej. Japońskie firmy, które mają swoje oddziały w Polsce, zapewnią liczne atrakcje. Na stoisku Fujifilm zrobimy Wam zdjęcie ze słynną świątynią Inari-taisha (zdjęcia od razu drukujemy w formacie 10x15), a także zabawne zdjęcia z instaxa. W konkursie na najśmieszniejszą pozę lub minę do wygrania trzy aparaty instax mini 70.

Matsuri_Konkurs_1200x627

STYLOWY MARATON HOT MODA

To już przedostatnia edycja Stylowego Maratonu Hot Moda. Tym razem jesteśmy w centrum handlowym Gemini w Bielsku-Białej. Tradycyjnie na naszym stoisku hostessa zrobi Wam zdjęcie instaxem i do wygrania także będzie aparat instax mini 70. Szczegóły: LINK.