Powrót do bloga

Trwa konkurs na najlepsze zdjęcie Masztu Wolności

Trwa konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie Masztu Wolności, do wygrania aparaty Fujifilm: X-A2, XQ1, XP80 i XP50.

W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia, po raz pierwszy na Maszcie Wolności w Warszawie zawisła Flaga Narodowa z symbolem Polski Walczącej. Tego dnia rozpoczął się konkurs na najciekawsze zdjęcie masztu.


plaakat_A3_RGB_internetowy

Do 2 października, czyli przez okres 63 dni, w trakcie którego trwało powstanie, na Maszcie Wolności powiewać będzie flaga z symbolem Polski Walczącej. Przez ten czas można zgłosić swoją fotografię do konkursu. Zdjęcia należy przesłać na adres konkurs@masztwolnosci.pl lub opublikować na portalach Facebook i Instagram z oznaczeniem #masztwolnosci. Fundatorem nagród jest Fujifilm, a nagrodą główną aparat Fujifilm X-A2. Autorzy trzech najlepszych fotografii otrzymają również stroje meczowe Legii Warszawa z najnowszej kolekcji 2015/2016.

Laureatów konkursu wybierze Kapituła w składzie: Anja Rubik, Aneta Kręglicka, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Jan Komasa – reżyser filmu “Miasto 44”, Jan Hryniak – autor serialu “Czas Honoru.Powstanie”, Krzysztof Janczar, Mateusz Kostrzewa, Tomasz Gunter Reich, ks. Kazimierz Sowa oraz fundatorzy Masztu Wolności – Bogdan Kaczmarek i Artur Nowakowski.

Maszt Wolności został odsłonięty 11 listopada 2014 roku, w dniu Święta Niepodległości, w hołdzie wszystkim, dzięki którym Polska jest dziś wolnym, odrodzonym krajem. Konkurs ma na celu nie tylko przypomnieć o tragicznych losach Powstania Warszawskiego, ale także o wszystkich którzy walczyli o wolność Polski.

Konkurs trwa od 1 sierpnia do 2 października 2015 roku. Po 63 dniach Jury wybierze najlepsze zdjęcia, których autorzy otrzymają aparaty fotograficzne Fujifilm. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.masztwolnosci.pl.

Partnerami konkursu są TVN24, magazyn Viva, Fujifilm Polska, Legia Warszawa, Tramwaje Warszawskie oraz portal Nowa Warszawa.

Film promujący konkurs : https://youtu.be/0gk_kOvd7_0

Maszt Wolności