Powrót do bloga

Konkurs Traveler Adventure Team zakończony

Traveler Adventure Team to cztery osoby - miłośnicy fotografii i wszelkich sportowych wyzwań. To zwycięzcy konkursu National Geographic Traveler, którego zostaliśmy partnerem. O konkursie mówiliśmy dużo, zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału. W skrócie - należało napisać kilka zdań o sobie i przesłać jedno zdjęcie. Na tej podstawie jury złożone z redaktorów National Geographic Traveler wybrało czterech szczęśliwców, którzy 17 maja mieli wyruszyć na tygodniową podróż do Włoch. Wyprawa o charakterze fotograficzno-sportowym.

I tak dzisiaj team wyruszył. O godzinie 8 rano odbyła się odprawa. Każdy uczestnik został wyposażony w aparat Fujifilm X-T1. Podczas wyprawy zorganizowany zostanie konkurs na najciekawsze zdjęcia z Dolomitów, a zwycięzca zostanie podwójnym zwycięzcą - nie dość, że pojechał w podróż, to jeszcze wygra aparat X-T1. A właściwie to może zwyciężczynią. Spośród 4 wybrańców trzy są panie.

Podczas wyprawy Jacek Bonecki poprowadzi warsztaty fotograficzne, a pozostałe atrakcje to m.in. hiking, rafting, włoskie winnice, no i ta kuchnia.... Obiecujemy zamieścić tutaj ciekawe obrazki z Dolomitów.

A oto zwycięzcy na chwilę przed wyruszeniem w podróż: Norbert Okrza Strzelecki, Dominika Kustosz, Aleksandra Bogusławska, Agnieszka Wojtkowiak. Serdecznie gratulujemy, życzymy wspaniałych wrażeń!

tat