Powrót do bloga

Global Solution Road Show

Za nami już kilka spotkań z cyklu Global Solution Road Show, więc najwyższy czas, aby opisać jedno z nich. Tytułem wyjaśnienia: w drugiej połowie 2016 roku zorganizowaliśmy 6 spotkań, plan na pierwsze półrocze 2017 to 12 edycji. Dwie za nami: Białystok i Warszawa. Wczoraj była Warszawa. Blisko 80 obecnych, głównie właścicieli laboratoriów, sklepów fotograficznych, a także fotografów m.in. ślubnych. Co pokazaliśmy? To co dział foto w firmie Fujifilm ma do zaoferowania: rozwiązania druku: m.in. mobilne suche minilaby z kioskami, wszystkie rodzaje papierów Fujifilm, aparaty cyfrowe Fujifilm X, instaxy. Partnerami wydarzenia była firma Fomei, która dostarczyła lampy studyjne, oraz firma Albumy Arte, która zaprezentowała eleganckie albumy fotograficzne wykonane m.in. na drukarce Fujifilm Frontier S-DX100.

Odbyły się dwie prezentacje: jedna dotyczyła rozwiązań druku, które Fujifilm oferuje, a druga marketingu ślubnego. Obie inspirujące, pokazujące, jak rozwinąć i unowocześnić swój biznes.

A poza tym testowaliśmy drukarki DX100, instaxy i aparaty cyfrowe. W tym miejscu pozostaje mi zaprosić na kolejne spotkania. Odwiedzimy jeszcze w kwietniu, maju i czerwcu 10 miast. Zapisując się na spotkanie, uczestnicy podają kilka podstawowych danych oraz odpowiadają w kreatywny sposób na zadane przez nas pytanie. Do wygrania suchy minilab DX100.

roadshow.fujifilm.plDSCF9507

DSCF9472_mini

DSCF9530_mini

STUDIO_BANK.002

DSCF9491

STUDIO_BANK.012

_DSF0296