Powrót do bloga

Czym jest Wonder Photoshop?

Wonder Photo Shop to przestrzeń, w której klienci mogą wyrazić swoją kreatywność poprzez cyfrowe i analogowe zdjęcia. Wraz z szeroką gamą oferowanych produktów i usług, projekt Wonder Photo Shop sprawie, że fotografia staje się zabawą i rozrywką. Tu możesz się poczuć wyjątkowo i swobodnie. Zarówno właściciele punktu jak i Fujifilm, proponują klientom nowoczesne produkty i usługi, a także dostarcza sposoby i środki do tworzenia kreatywnych i zindywidualizowanych przedmiotów. W Wonder Photo Shopie pracują eksperci, którzy przekazują swoją cenną wiedzę w zakresie tworzenia fotograficznych produktów oraz udostępniając zasoby do realizacji pomysłów.

Ponadto, Wonder Photo Shop to idealne miejsce do organizowania takich wydarzeń, jak: wystawy fotograficzne czy spotkania z fotografami. Atmosfera, wnętrze sklepu i przyjazna obsługa wzbudzają poczucie wspólnoty wśród klientów i sprawiają, że klienci chętniej korzystają z nowoczesnych usług.

Naczelnym celem koncepcji Wonder Photo Shopów jest powszechne udostępnienie zainteresowanym możliwości fotografowania i tworzenia produktów powiązanych z fotografią.

Wonder Photo Shop znajduje się w 23 krajach na całym świecie. W Polsce, obecnie znajduje się 12 sklepów, do których serdecznie zapraszamy:

Gliwice - https://fotogliwice.pl/

Katowice – https://fotogiszowiec.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral 

Kraków – https://fotonowak.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Local-Service/Foto-Nowak-Krak%C3%B3w-130465460790236/

Łódź - https://sklepbeznazwy.com.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/Sklepbeznazwy/

Płońsk – https://www.facebook.com/fotoekaplonsk

Pszczyna – https://fotolook-video.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/MGrucka

Szczecin – http://plikdruk.pl/

Tarnów – http://cfoto.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/centrumfotografiipiotrgrzyb

Ustroń – https://www.fotoland.com.pl/

Warszawa – https://adstudio.com.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/adstudiocompl

Wrocław – http://studiotrzynascie.pl/ ; https://www.facebook.com/studiotrzynascie/

Żywiec – https://www.foto-m.pl/ ; https://pl-pl.facebook.com/foto.m.pasko/