Powrót do bloga

Aparat od Mikołaja GRATIS

Fujifilm rozdaje aparaty kompaktowe na Gwiazdkę

 

Firma Fujifilm przygotowała specjalną promocję na Mikołajki. 100 osób, które w dniach 4-6 grudnia kupi dowolny produkt objęty promocją cashback, dostanie aparat gratis na Święta Bożego Narodzenia.

 

 

Aparat_gratis_Fujifilm_cashback_960x330px

 

 

Pierwsze 50 osób, które zgłosi zakup produktu – aparatu, obiektywu lub zestawu – objętego promocją, otrzyma aparat kompaktowy Fujifilm JX650, kolejne 50 osób otrzyma aparat Fujifilm AX650. Aby skorzystać z promocji, należy wysłać maila o tytule „APARAT OD MIKOŁAJA GRATIS” na adres info@fujifilm.pl po upłynięciu 14 dni od dnia dokonania zakupu, do którego załączony będzie skan faktury lub paragonu oraz zdjęcie wyciętego z pudełka numeru seryjnego produktu objętego cashbackiem.

 

 

Fujifilm gwarantuje, że dostarczy aparat JX650 lub AX650 najpóźniej 24 grudnia, jeśli mail zostanie wysłany do g. 12 w dn. 21 grudnia. Niezależnie od tego, ile między 4 i 6 grudnia klient zakupi produktów objętych cashbackiem, w promocji mikołajkowej może otrzymać jeden aparat gratis. Zgłoszenie roszczenia zwrotu pieniędzy w ramach promocji cashback odbywa się bez zmian: między 30 i 60 dniem od daty zakupu produktu objętego cashbackiem na stronie fujifilmcashback.com.

 

 

Regulamin promocji