Wyjazdy

LISBON STREET PHOTO 10-15/03/2018

Przywitaj wiosnę w najbardziej urokliwej dzielnicy Lizbony Alfamie. Przeżyj w stolicy Portugalii własne Lisbon Story. Zapraszamy na pięciodniowe warsztaty fotograficzne w skąpanej słońcem Lizbonie.

Przywitaj wiosnę w najbardziej urokliwej dzielnicy Lizbony Alfamie. Przeżyj w stolicy Portugalii własne Lisbon Story. Zapraszamy na pięciodniowe warsztaty fotograficzne w skąpanej słońcem Lizbonie.

AKADEMIA FUJIFILM

Wyjazd organizowany jest przez fotografa Pawła Kosickiego w ramach Akademii Fujifilm. Podczas warsztatów poznacie stolicę Portugalii, nauczycie się fotografować lub będziecie szlifować swoje fotograficzne umiejętności, zapoznacie się z aparatami serii X. Wyjazdowe warsztaty z Pawłem Kosickim sprawią, że pokochacie robić zdjęcia, a przy okazji będziecie dobrze się bawić! Kolacje z winem i fotografią są najmilszym zakończeniem warsztatowego dnia. Do dyspozycji uczestników wyjazdu będą wybrane przez nich aparaty Fujifilm oraz obiektywy Fujinon.

DZIEŃ PO DNIU

1 DZIEŃ

Przelot Polskimi Liniami Lotniczymi LOT z Warszawy o godz. 15:05. Po przylocie do Lizbony zakwaterowanie i wieczorny spacer połączony z kolacją oraz rozmowami o fotografii.

DZIEŃ 2 - Alfama

Fotograficzna eksploracja najstarszej dzielnicy miasta Alfamy. Liczne bary i kluby fado pozwolą nam wieczorem przybliżyć meandry portugalskiej mentalności.

DZIEŃ 3 - Tag, Belem

Poniedziałek spędzimy nad Tagiem. Bulwary, Wieża Belem czy przypominający kalifornijski Golden Gate wiszący most nad Tagiem to miejsca, które obowiązkowo zobaczymy i sfotografujemy.

DZIEŃ 4 - Praca do Comercio, Largo do Chiada, Plac Rossio

We wtorek 13 marca zatopimy się w centrum miasta, realizując fotograficzne zadania. Tego dnia pochłonie nas klasyczna fotografia uliczna.

5 DZIEŃ - Cabo da Roca

Po porannym śniadaniu wybierzemy się w podroż na Cabo da Roca, najdalej wysunięty na zachód przylądek Europy. Jeśli dobrze przymknąć oczy, można zobaczyć Amerykę ;-) Wieczór spędzimy na pożegnalnej kolacji w naszej ulubionej Alfamie.

6 DZIEŃ - powrót
Wczesnym rankiem wyjeżdżamy na lizbońskie lotnisko, by o godz. 9:15 odlecieć  do Warszawy.

O WARSZTATACH

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych fotografią, na każdym poziomie, począwszy od początkujących po najbardziej zaawansowanych, ambitnych fotografów. Zadania, które uczestnicy będą realizować w Lizbonie, zostaną dostosowane do oczekiwań.

Nadrzędnym celem wyjazdu jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących podobną pasję. Wspólnie podróżując, wymieniamy doświadczenia, po to by nadać naszym fotografiom nowych znaczeń i dodać im odrobinę urody.

KOSZT

koszt uczestnictwa (nocleg + warsztaty) - 3000 PLN od osoby
(cena nie obejmuje wyżywienia oraz kosztów transportu, biletów do galerii etc.)

wyżywienie, transport, kieszonkowe: sugerowane min. 50 € / dzień od osoby

przelot na trasie Warszawa - Lizbona - Warszawa:  800 PLN w bie strony (cena na dzień 2/01/2018)

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w apartamentach w pokojach 2-os.

ZGŁOSZENIA

Chętnych prosimy o przesłanie mailem zgłoszenia: pawel@pawelkosicki.com. W odpowiedzi zostaną przesłane umowa, regulamin i numer konta, na który do 31.01.2018 należy wpłacić 100% kwoty (za nocleg, warsztaty i zakwaterowanie). Pod tym adresem otrzymacie Państwo także ewentualnie dalsze informacje na temat wyjazdu.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax