Bezpłatne warsztaty

Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą - Rzeszów, 22.04

Tym razem Tomek Sikora zawita do Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z fotografii kreacyjnej i wernisaż wystawy fotograficznej "Dysharmonia". Wydarzenia odbędą się w 22 kwietnia Rzeszowie w galerii "DWA PLANY".

Warsztaty fotograficzne podczas Zlotu Mustangów

Wszystkich miłośników fotografii, a także motoryzacji, zapraszamy na warsztaty zorganizowane podczas Zlotu Mustangów. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia w g;. 9-12 w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą.

Wyjątkowe warsztaty w kopalni węgla - 21, 28 lutego

Zapraszamy na absolutnie wyjątkowe warsztaty fotograficzne w kopalni węgla, które poprowadzi Arkadiusz Gola. Warsztaty odbędą się w kameralnych grupach w dniach 21 i 28 lutego w kopalniach Staszic w Katowicach oraz Ziemowit w Lędzinach. To doskonała okazja, aby sprawdzić działanie bezlusterkowców w wymagających warunkach.

Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą

Cykl warsztatów Akademii Fujifilm w 2018 roku rozpoczniemy już 13 stycznia. Na ten dzień zapraszamy do Krakowa wszystkich miłośników fotografii, którzy lubią bawić się tą dziedziną sztuki! Spotkanie poprowadzi mistrz fotografii kreacyjnej Tomek Sikora. Każdy uczestnik będzie fotografował i będzie fotografowany. Spotkanie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie każdej z nich Tomek Sikora przekaże wiele inspirujących informacji na temat fotografii kreacyjnej.

X-PLORE FUJIFILM by Tomek Tomkowiak

Zapraszamy na bezpłatne kameralne warsztaty z fotografii studyjnej, które poprowadzi Tomek Tomkowiak, fotograf specjalizujący się głównie w fotografii czarno-białej, projektach autorskich, a także w zdjęciach typu glamour, beauty, fashion i nude. 5 miast w Polsce - X, XI 2017

Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi mistrz fotografii kreacyjnej Tomek Sikora. Każdy uczestnik będzie fotografował i będzie fotografowany. Udział jest bezpłatny. Warszawa - 22.10.2017

Fotografia rajdowa

Warsztaty skierowane są do miłośników fotografii, jak i motoryzacji. Poprowadzi je Jacek Bonecki, wieloletni fotograf m.in. rajdu Dakar.

Global Solution Road Show - 2017

Fujifilm zaprasza na spotkania z cyklu Global Solution Road Show, które odbędą się w 10 miastach w Polsce od marca do czerwca 2017

Polska ulicznie - warsztaty z Tomaszem Lazarem

Warsztaty fotograficzne 'Polska ulicznie' prowadzone przez Tomasza Lazara to nawiązanie do konkursu o tym samym tytule.

GFX SHOW

GFX Show to cykl spotkań prowadzonych przez fotografów Szymona Szcześniaka i Jacka Boneckiego, których uczestnicy będą mogli zrobić test średnioformatowego bezlusterkowego aparatu Fujifilm GFX 50 S.

From Reality to Creation / Od rzeczywistości do kreacji

Fujifilm oraz Tomek Sikora zapraszają na warsztaty z fotografii portretowej, które odbędą się w Krakowie (miejsce: klub Pauza przy ul. Stolarskiej 5/3) w dniu 15 grudnia w godzinach 16-19:30.

Road Show – Fujifilm Global Solution

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax