Aktualności

Zaproszenie na III Zlot Fujifilm X

III ZLOT FUJIFILM X III ZLOT X-ów to wydarzenie skierowane specjalnie do właścicieli aparatów serii Fujifilm X. To dwa i pół dnia warsztatów i spacerów fotograficznych, prezentacji i wykładów, a także wspólnego biesiadowania. Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty serii X, obiektywy Fujinon, średnioformatowy aparat GFX 50S, a także wszystkie modele aparatów do fotografii natychmiastowej instax. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 w Warszawie. Goście opłacają przyjazd do Warszawy, a także nocleg. Inne koszty (obiady i kolacje, a także organizacja warsztatów, prezentacji i pokazów) są po stronie Fujifilm. Zlot rozpocznie się wspólną kolacją w piątek 8 września, a zakończy się obiadem w niedzielę 10 września.

AGENDA

PIĄTEK, 8 września 2017

g. 18 – rozpoczęcie Zlotu i prezentacja zdjęć Pawła Kosickiego „Opowieści z Dzikiego Zachodu” / miejsce: Miami Wars nad Wisłą

W Texasie wszystko jest naj. Pełen prawnych kontrastów Texas poraża przestrzenią, wielkością steków oraz liczbą kościołów. Najsurowszemu kodeksowi karnemu towarzyszy powszechne prawo do posiadania broni. Niechęci wobec mniejszości seksualnych, legalna eutanazja. Wysokości mandatów, najwyższa w Stanach dopuszczalna prędkość na drogach. Podróżnika przemierzającego bezgraniczne prerie Texas jednocześnie zachwyca i napawa lękiem.

Zapraszam  na fotograficzne opowieści  do Texasu. Paweł Kosicki

g. 19 – wspólna kolacja przy grillu / miejsce: Miami Wars

SOBOTA, 9 września 2017

g. 10-13 – spływ barką po Wiśle z prezentacją bajecznych zdjęć Jacka Boneckiego (odwiedzimy cały świat) oraz prezentacją zdjęć Tomasza Lazara / bar Miami Wars (dzielimy się na dwie grupy)

g. 13-15 – wspólny obiad

g. 15-19 – spacer fotograficzny Traktem Królewskim od Łazienek do Starówki, przejście do Pałacu Kultury i Nauki

g. 18:30 – wykład Moniki Szewczyk-Wittek na temat fotoedycji / miejsce: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, 3p.

g. 21 – wspólna kolacja

NIEDZIELA, 10 września 2017

g. 10-14 – praca w grupach: spacer po najciekawszych miejscach warszawskiej Pragi z Pawłem Kosickim oraz warsztaty z modelami w studio fotograficznym „Praga” prowadzone przez Szymona Szcześniaka

g. 14 – wspólny obiad oraz zakończenie Zlotu X-ów

GRAND PRIX ZLOTU

W trakcie Zlotu zostanie zorganizowany konkurs fotograficzny. Nagrodą główną jest jeden z trzech obiektywów do wyboru: Fujinon XF23F2, XF35F2 lub XF50F2. Szczegóły i zasady zostaną  ogłoszone w trakcie otwarcia Zlotu w piątek 8 września.

SERWIS

W piątek między g. 18 i 21 w Miami Wars, a także w niedzielę między g. 10 i 14 w studio Praga będzie można oddać swój aparat serii Fujifilm X na bezpłatny przegląd (aktualizacja oprogramowania, czyszczenie matrycy), a także uzyskać rabat na kompleksową usługę serwisową. 

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 sierpnia mailowo (osoby chcące skorzystać z sugerowanego hotelu prosimy o zgłoszenia do 19 lipca 2017 – informacja jest poniżej). Na adres x@fujifilm (tytuł maila: Zlot) należy przesłać:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer telefonu,
  • model i numer seryjny używanego przez uczestnika aparatu serii Fujifilm X.

Prosimy także o zawarcie ewentualnych dodatkowych ważnych informacji (np. w przypadku, gdy uczestnik chciałby wziąć udział tylko w części Zlotu).

HOTEL

Do dnia 19 lipca można skorzystać z wyjątkowej oferty hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum (ul. Zagórna 1), który oddalony jest 500m od baru Miami Wars.

Cena pokoju dwuosobowego ze śniadaniem za noc: 160zł brutto

Cena pokoju jednoosobowego ze śniadaniem za noc: 145zł brutto

Zainteresowane osoby zgłaszają się mailowo na adres x@fujifilm.pl (informację o noclegu można zawrzeć w mailu ze zgłoszeniem). Prosimy o informację, czy decydujecie się Państwo na pokój dwuosobowy (wtedy prosimy o informację, kto jest drugą osobą w pokoju lub sami pomożemy znaleźć ochotnika), czy na jednoosobowy. Między 21 i 28 lipca należy opłacić pobyt w hotelu poprzez przelew (przelew na całą kwotę za pokój dwuosobowy wykonuje jedna osoba - między sobą prosimy rozliczyć się we własnym zakresie).

 

 W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: x@fujifilm.pl. Zapraszamy na III Zlot X-ów, tym razem do Warszawy!

Do zobaczenia,

zespół Fujifilm

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax