Aktualności

Fujifilm podczas targów ślubnych Off Wedding

Już 22 kwietnia w Łodzi odbędzie się kolejna edycja targów ślubnych Off Wedding. Zapraszamy na stoisko 22 czyli do świata instaxów!

"Od lat targi ślubne kojarzone są z wielkimi halami expo, tłumem, hałasem, męczącą atmosferą. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Chcemy aby było estetyczną ucztą dla zmysłów, miejscem gdzie można obejrzeć piękne projekty młodych twórców, spróbować najlepszego słonego karmelu i obłędnej wiśniowej tarty, napić się pysznej kawy i spokojnie porozmawiać z wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości." - tak na targi Off Wedding zapraszają ich organizatorzy.

Podczas wydarzenia nie może zabraknąć Fujifilm. Na stoisku nr 29 pokażemy, jak urozmaicić wesele dzięki fotografii natychmiastowej i użyciu aparatów i drukarek instax. To świetna alternatywa dla fotobudek, która umożliwia robienie zdjęć wszędzie - przy stole, w ogrodzie, na scenie - i przez cały czas trwania wyjątkowej nocy.

Sami popatrzcie:

https://www.youtube.com/watch?v=O5RRc8pwpp4

W niedzielę 22 kwietnia będziecie mogli sprawdzić, jak działają wszystkie modele aparatów i drukarek, zrobić test i zrobić zakupy w specjalnych cenach.

22 kwietnia, g. 11-18, Dworzec Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, 43-110 Łódź

> https://www.facebook.com/events/199184823967244/

Do zobaczenia!

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax