Aktualności

MasterClass Sztuka Konwersacji z Romanem Polańskim

Już 1 maja w Krakowie odbędzie się wyjątkowa kolacja z Romanem Polańskim i Tadeuszem Rolke. Partnerem MasterClass Sztuka Konwersacji jest Fujifilm. W ramach spotkania - po uroczystej kolacji - Tadeusz Rolke wykona wszystkim gościom portretowe zdjęcia aparatem GFX 50S.

To już czwarte spotkanie z serii MasterClass Sztuka Konwersacji. Tym razem Gościem Specjalnym wyjątkowej kolacji będzie Roman Polański.

MasterClass Sztuka Konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu Małgorzaty Domagalik w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki. Każde spotkanie zaczyna recital światowej sławy artysty z impresariatu im. Ludwiga von Beethovena. Po jego zakończeniu goście zasiadają do kolacji przy wspólnym stole, którą serwują najlepsi szefowie kuchni. Na koniec uroczystego wieczoru nasz ambasador Szymon Szcześniak przy użyciu bezlusterkowego średnioformatowego aparatu GFX 50S wykonuje gościom portretowe zdjęcia, które w postaci wydruku na szlachetnym papierze Fujifilm goście dostają jeszcze tej samej nocy.

Na ten wieczór tworzymy unikatową przestrzeń, gdzie wyjątkowego charakteru nabiera to, że wraz z Gościem Specjalnym i Małgorzatą Domagalik przy stole zasiada 30 osób, co zapewnia niepowtarzalny charakter całego spotkania. Za nami już kolacja z Andrzejem Sewerynem, Wojciechem Pszoniakiem i Ryszardem Horowitzem, a także Dominiką Kulczyk. 

1 maja w krakowskiej Cricotece będzie absolutnie wyjątkowo. Tym razem do konwersacji został zaproszony sam Roman Polański, a portretowe zdjęcia wykona światowej sławy fotograf Tadeusz Rolke, który od grudnia 2017 współpracuje z Fujifilm.

Udział w kolacji kosztuje 1200zł. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na stronie http://hitsalonik.pl/produkt/masterclass.

Do końca roku zaplanowanych jest jeszcze 9 spotkań. Kolejna rozmowa już 21 maja 2018 z profesorem Jerzym Stuhrem na 50. piętrze apartamentowca Złota44 w Warszawie.

 

Relacja ze spotkania z Andrzejem Sewerynem - link

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax