Aktualności

II Zlot X-ów - 3-4 września 2016, Toruń

Wszystkich właścicieli aparatów Fujifilm X zapraszamy na II Zlot X-ów, który odbędzie się 3 i 4 września 2016 roku w Toruniu w hotelu Bulwar.

W programie są m.in. sesja z modelką, fotospacer, kolacja połączona z instax party i zajęciami z post produkcji, które poprowadzi przedstawiciel firmy Eizo, spływ kajakowy, prezentacja zdjęć młodego, ale bardzo zdolnego fotografa przyrody Mateusza Piesiaka oraz wykład mecenas Magdaleny Korol, która podzieli się najciekawszymi kazusami z prawa prasowego.

Warunek jest jeden – uczestnik musi mieć ze sobą aparat serii X. Jeśli przyjeżdżacie z osobą towarzyszącą, wystarczy jeden aparat serii X na dwie osoby.

Rozpoczęcie zlotu: g. 11 w sobotę 3.09, zakończenie: g. 18 w niedzielę 4.09.

AGENDA

Sobota – 3.09

przed g. 11 - przyjazd do hotelu Bulwar; jeśli nie będzie jeszcze możliwe zameldowanie, bagaże można przynieść do sali konferencyjnej lub zostawić w recepcji

11-15 – powitanie, prezentacja najnowszych projektów Tomasza Lazara z Tokio oraz warsztaty z modelką (w trakcie tej części poczęstunek)

15-16 – lunch

16-19:30 – fotospacer z X-Fotografem Pawłem Kosickim: w planie jest Stare Miasto, Bulwary Nadwiślańskie, Centrum Sztuki Współczesnej i klimatyczna kawiarnia Wejściówka, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć fotografa Wojciecha Szabelskiego, „Symfonia X” (cykl czarno-białych zdjęć wykonanych X-ami podczas koncertów w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy); tu obowiązkowo zjemy też toruńskie pierniki

20-24 – w hotelu instax party z kolacją w formie bufetu i kącikiem EIZO – zajęcia z postprodukcji zdjęć, drukowanie zdjęć z sesji i spaceru

Niedziela – 4.09

9-12 – spływ kajakami po Drwęcy (z X-ami odpornymi na pogodę i aparatami XP90)

13-14 – lunch

14-15 – prezentacja bajecznych zdjęć przyrody fotografa Mateusza Piesiaka

16-18 – wykład mecenas Magdaleny Korol (ciekawe kazusy z zakresu prawa prasowego)

18 – zakończenie

Godziny rozpoczęcia poszczególnych zajęć mogą się nieco zmienić.

TESTY APARATÓW FUJIFILM X I OBIEKTYÓW FUJINON

Podczas zlotu uczestnicy będą mogli testować obiektywy Fujinon (w tym najnowsze modele, m.in. XF100-400 czy konwerter x2) i aparaty serii X, w tym najnowszy bezlusterkowiec X-T2.

KOSZT

Uczestnicy płacą za nocleg i lunche (a także dojazd).

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym (chętnie pomożemy z dobieraniem par do pokoi): 330zł za pokój czyli 165zł/os.
  • Nocleg w pokoju jednoosobowym: 300zł/os.
  • Lunch: 50zł w sb i 50zł w ndz

Łącznie (nocleg+obiady): 265 lub 400zł w zależności od typu pokoju.

ZGŁOSZENIA, WPŁATY

Zgłoszenia należy wysłać na adres x@fujifilm.pl. Zarówno za pokój jedno jak i dwuosobowy należy zapłacić jednym przelewem. Prosimy o podanie w mailu:

  • imię,
  • nazwisko,
  • nr seryjny aparatu, z którym uczestnik przyjedzie na zlot,
  • typ pokoju.

Jeśli chcielibyście pomocy w kwestii dobrania się w pary, chętnie pomożemy. Prosimy o maila: x@fujifilm.pl.

Wpłaty należy dokonać na nr konta hotelu Bulwar: 59 1540 1304 2035 8902 9891 0002 (w tytule: Zlot Fujifilm + imię i nazwisko).

 

Jest możliwość nie wykupienia noclegu, jeśli np. uczestnik jest mieszkańcem Torunia.

 

KONTAKT

We wszelkich sprawach związanych ze zlotem można kontaktować się mailowo: x@fujifilm.pl lub w grupie Fujifilm X Klub Polska na Facebooku (zapraszamy do dołączania do grupy).

 

 

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax