Aktualności

FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK - 23.07, Wrocław

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić sobotnie popołudnie 23-ciego lipca, koniecznie zaplanujcie go we Wrocławiu.

Zapraszamy na spotkanie z fotografią oraz moc wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w ramach Wrocław Stolica Kultury ESK2016. Wstęp bezpłatny.

Do idei pierwszego spotkania  FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK przyłączyło się już ponad 50 miast na świecie. Pasjonatów, amatorów fotografii oraz marki Fujifilm z Polski serdecznie zapraszamy na pierwsze w kraju spotkanie z serii FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK.

Lokalizacja: Startujemy w Barbarze przy ul. Świdnickiej 8C, tuż przy przejściu podziemnym; tam również dowiecie się o bieżących wydarzeniach  miasta.

Kiedy : 23.07.2016, godz. 12-18

Program :

Godzina 12 -14: Warsztaty poprowadzone  przez Pawła Kosickiego; porozmawiamy o fotografii ulicznej, Paweł pokaże dziesiątki inspirujących zdjęć z ulic miast europejskich i amerykańskich.

Mała uwaga: sala na warsztaty nie jest ogromną aulą, zatem spieszcie się!

Godzina 14-14:30: przygotowania do FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK  - jeśli nie posiadasz sprzętu lub chcesz po prostu przetestować najnowsze aparaty serii Fujifilm X, możesz skorzystać z bezpłatnego wypożyczenia. Pamiętajcie, że aby wypożyczyć sprzęt, należy mieć przy sobie dokument tożsamości .

Godzina 14:30 -17:30: FUJILOVE GLOBAL PHOTOWALK - w tym czasie odbędzie się spacer fotograficzny z punktami obowiązkowymi w postaci słynnych wrocławskich krasnali.

Najpóźniej o g. 17:30: zbiórka sprzętu w Barbarze

Po godzinie 18 chętnych zapraszamy na ciąg dalszy rozmów do włoskiej restauracji Vivere Italiano: http://vivereitaliano.pl/ (ul. Ofiar Oświęcimskich 21). Lokal mieście się tuż obok Barbary, na hasło  „Fuji” 10% zniżki J

Każdy uczestnik tego spotkania mailowo otrzyma kod do magazynu FUJILOVE .

Zdjęcia z wydarzania wrzucamy na instagram z hashtagiem: #fujilove2016 + opis miasta Wrocław.

 

BARBARA  http://www.wroclaw2016.pl/aktualnosci – tu dowiecie się o bieżących wydarzeniach

Nowe Horyzonty http://www.nowehoryzonty.pl/film.do?id=8416  - repertuar filmowy; na Rynku  o g. 22:00 film „Matka”.

Dołącz do nas

Znajdź studio
Zamów odbitki
Zostań fanem
Zobacz filmy
Ambasadorowie X
Śledź nas
Instax